Loading Loading...
1/4
Tiranë Individ
Akuarium i madh dhome me kapacitet 350 litra. Ne gjendje shume te mire pune shume pak i perdorur. Me
Lexo më tepër
25.09.2021

25000 Lek

1/4
Vlorë Individ
Mobilie të përdorura në farmaci,mund të përdoren për farmaci,kozmetik,mbajtse veglash,etj. Sh
Lexo më tepër
12.07.2021

50000 Lek

1/1
Durrës Individ
12.07.2021

6000 Lek

1/4
Durrës Individ
🛑 Super #ofertë. Fly Flex #AloeVera deri 50% zbritje. Garanci 10 vite ! Transport #falas dhe mun
Lexo më tepër
02.07.2021

34000 Lek

1/4
Durrës Individ
🛑 Super #ofertë. Fly Flex #Standart deri 50% zbritje. Garanci 10 vite ! Transport #falas dhe mun
Lexo më tepër
02.07.2021

24000 Lek

1/3
Durrës Individ
#dysheku HEAVENLY - POCKET SPRING 🕊 #ofertespeciale me 🟢50000 lek🟢 ulje!! #meemira per me
Lexo më tepër
28.06.2021

54000 Lek

1/2
Tiranë Individ
SHITET MINIBAR CMIMI 17 000 LEKE NE GJENDJE PERFEKTE. SHITET PER ARSYE MOSPERDORIMI. PERMASAT 280
Lexo më tepër
22.06.2021

17000 Lek

1/2
Tiranë Individ
Shitet 2 tavolina mesi ne gjendje perfekte me syprine xhami. Jane dy te njejta. Shitet per arsye m
Lexo më tepër
22.06.2021

8000 Lek

1/2
Elbasan Individ
Shitet Krevat Ortopediko. Me Telekomand, bashk me dyshek ortopediko jan blere ne Gjermani.Krevati ka
Lexo më tepër
16.06.2021

600 Euro

1/2
Tiranë Individ
03.06.2021

6000 Lek

1/1
Tiranë Individ
Shitet tavoline studimi kompjuteri 5000 leke ne gjendje perfekte. Nr tel 069 31 49 601
Lexo më tepër
03.06.2021

6000 Lek

1/1
Tiranë Individ
Shitet tavoline kompjuteri ne vleren 11 000 leke ne gjendje perfekte Nr tel 069 31 49 601
Lexo më tepër
03.06.2021

11000 Lek

1/2
Tiranë Individ
Shitet Etazher televizor 7000 leke Ne gjendje perfekte me 6 sirtare si ne foto. Na kontaktoni 0
Lexo më tepër
27.05.2021

7000 Lek

1/7
Tiranë Individ
Tavolina me 6 karrige,mobilje banjes,dhome e gjumit (dollap komodina komon krevat ) Mbajtese telev
Lexo më tepër
25.05.2021

50000 Lek

1/4
Tiranë Individ
Bejme Guzhina me porosi me Kapak Italian Akrelik me shkelqim. Trashesia e kapakut 2cm . Ngjyrat gj
Lexo më tepër
18.05.2021

25000 Lek

1/1
Tiranë Individ
Krevat pothuajse i ri,me parmasa 120x60 me dy nivele. Per moshat 0-4 vjec,cmimi i blerjes 350€
Lexo më tepër
07.05.2021

15000 Lek

1/6
Shkodër Individ
Arredoni biznesin barin restorantin hotelin kopshtin e shtepis tuaj me produktet tona me te reja dhe
Lexo më tepër
28.04.2021

1000 Lek

1/5
Tiranë Individ
Mobileei niku (cmime fantastike) Prodhojme cdo mobileri per shtepin tuaj Kende Guzina Doma gj
Lexo më tepër
22.02.2021

0 Lek

1/4
Tiranë Individ
Okazion Shitet Bilardo Garilando Prestige. Ne gjendje perfekte Cmimi: 600Euro Kontakt: 0698242740
Lexo më tepër
20.02.2021

600 Euro

1/6
Tiranë Individ
Bejm Cdo Lloj Permase Dysheku Dhe Krevati Qe Deshironi Kemi dyshek Italian 23 cm lartesi 27 cm larte
Lexo më tepër
11.02.2021

300 Euro

1/3
Tiranë Individ
Shitet kend kolltukesh me permasa 220 me 180 cm. Eshte i ri i sapoblere. Ngjyra bezhe me shkelqim. I
Lexo më tepër
05.02.2021

22000 Lek

1/5
Elbasan Individ
Rafte per dyqane per perdorim te cfaredoshem. Ngjyr e bardh. Totali 20 rafte. Cmimi 60.000 leke te v
Lexo më tepër
01.02.2021

1 Euro

1/4
Elbasan Individ
Banak i cili mund te perdoret per cfardo biznesi. Ngjyre kafe e erret . Per cdo paqartesi na tel. Pe
Lexo më tepër
01.02.2021

1 Euro

1/1
Durrës Individ
Kendi MASON sasi e LIMITUAR⏳ Nga ❌699€❌ ne #oferte ✅619€✅ MASON Kend Importi nga I
Lexo më tepër
26.01.2021

619 Euro

1/1
Durrës Individ
Kendi BARONS ne OFERTE🥰 Nga ❌799€❌ behet ✅699€✅ ✅Permasat dhe ngjyrat me porosi
Lexo më tepër
25.01.2021

699 Euro

© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.