Loading Loading...
1/3
Durrës Individ
Shitet Tapet pak i perdorur ne gjendje shume te mire. I holle qe mund te lahet dhe ne lavatriçe.
Lexo më tepër
02.11.2021

4500 Lek

1/4
Durrës Individ
Tapete te ardhura nga Gjermania,permasat dhe coloret jane te ndryshme,160×230,,,,185×270,,,,,200×
Lexo më tepër
23.01.2021

6500 Lek

© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.