Loading Loading...
1/4
Durrës Individ
🛑 Super #ofertë. Fly Flex #AloeVera deri 50% zbritje. Garanci 10 vite ! Transport #falas dhe mun
Lexo më tepër
14.05.2021

34000 Lek

1/1
Tiranë Individ
Krevat pothuajse i ri,me parmasa 120x60 me dy nivele. Per moshat 0-4 vjec,cmimi i blerjes 350€
Lexo më tepër
07.05.2021

15000 Lek

1/6
Shkodër Individ
Arredoni biznesin barin restorantin hotelin kopshtin e shtepis tuaj me produktet tona me te reja dhe
Lexo më tepër
28.04.2021

1000 Lek

1/5
Tiranë Individ
Mobileei niku (cmime fantastike) Prodhojme cdo mobileri per shtepin tuaj Kende Guzina Doma gj
Lexo më tepër
22.02.2021

0 Lek

1/4
Tiranë Individ
Okazion Shitet Bilardo Garilando Prestige. Ne gjendje perfekte Cmimi: 600Euro Kontakt: 0698242740
Lexo më tepër
20.02.2021

600 Euro

1/6
Tiranë Individ
Bejm Cdo Lloj Permase Dysheku Dhe Krevati Qe Deshironi Kemi dyshek Italian 23 cm lartesi 27 cm larte
Lexo më tepër
11.02.2021

300 Euro

1/3
Tiranë Individ
Shitet kend kolltukesh me permasa 220 me 180 cm. Eshte i ri i sapoblere. Ngjyra bezhe me shkelqim. I
Lexo më tepër
05.02.2021

22000 Lek

1/5
Elbasan Individ
Rafte per dyqane per perdorim te cfaredoshem. Ngjyr e bardh. Totali 20 rafte. Cmimi 60.000 leke te v
Lexo më tepër
01.02.2021

1 Euro

1/4
Elbasan Individ
Banak i cili mund te perdoret per cfardo biznesi. Ngjyre kafe e erret . Per cdo paqartesi na tel. Pe
Lexo më tepër
01.02.2021

1 Euro

1/1
Durrës Individ
Kendi MASON sasi e LIMITUAR⏳ Nga ❌699€❌ ne #oferte ✅619€✅ MASON Kend Importi nga I
Lexo më tepër
26.01.2021

619 Euro

1/1
Durrës Individ
Kendi BARONS ne OFERTE🥰 Nga ❌799€❌ behet ✅699€✅ ✅Permasat dhe ngjyrat me porosi
Lexo më tepër
25.01.2021

699 Euro

1/3
Tiranë Individ
Shitet krevat per femije, ne gjendje shume te mire me dyshek dhe veshjet anesore te krevatit. Me ops
Lexo më tepër
25.01.2021

10000 Lek

1/5
Tiranë Individ
Mberriti i koleksionit me te vecant te panoramave plastike. Me cmimet me konkuruse ne treg. Per cd
Lexo më tepër
24.01.2021

4000 Lek

1/9
Tiranë Individ
Cdo ambjent i shtepise tuaj ka nevoje per ngjyra e kush me mire se panoramat mund ti japin ngjyrat e
Lexo më tepër
15.01.2021

1 Lek

1/5
Tiranë Individ
Panorama me pe ne makineri tezgjahu. Cilesia maksimale Te punuara me pe pambuku.
Lexo më tepër
10.01.2021

45 Euro

© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.