Loading Loading...
Programim ne C++ KURS UNIVERSITAR 1/1
Tiranë Individ
A e di që tashmë ka një mënyrë që të mësosh gjuhën C++ siç duhet? Trajnimi që ofrojmë n
Lexo më tepër
29.11.2022

25000 Lek

Mbyllet restoranti Gjithshka ne shitje 1/1
Durrës Individ
Mbyllet restoranti ne Durres. Gjithshka ne shitje. Tavolina, karrige, abazhure, piktura, pjata e pja
Lexo më tepër
07.07.2022

200 Lek

Krijim Webi Per Biznesin Tuaj 1/1
Durrës Individ
Cmimi fillestar per kete sherbim eshte 220 Euro i cili perfshin krijimin e web-it dhe hostimi i web-
Lexo më tepër
31.03.2022

220 Euro

shiten pajisje biznesi 1/4
Fier Individ
shitet banak me gjatesi 5m , raft vitrin super modern si dhe dy rafte magazinimi
Lexo më tepër
07.07.2021

2400 Euro

 Loan Assessment Procedure 1/2
Kurbin Individ
Dear Sir / Madam, We are currently providing Finance for projects/businesses through Loans or Deb
Lexo më tepër
25.05.2021

1000 USD

Shes pjekese kafe turke 1/2
Tiranë Individ
18.05.2021

500 Euro

© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.