Loading Loading...
1/1
Durrës Biznes
🔥🔥Super Okazion🔥🔥 💥Shitet vile 4 kateshe ne zonen e kenete.💥 📐Siperfaqe trual
Lexo më tepër
05.03.2021

110000 Euro

1/9
Durrës Biznes
💥💥Shitet Vile 2 Kateshe ne zonen e Arapaj💥💥 ➡️Vetem 5 minuta nga unaza Plepa-Shkoze
Lexo më tepër
05.03.2021

155000 Euro

1/8
Gjirokastër Individ
Shitet vile ne gjirokaster, lagja Palorto, banese dy kateshe, 300 m2, siperfaqe trualli 150 m2 dhe s
Lexo më tepër
20.02.2021

8000000 Lek

1/6
Durrës Biznes
💥💥Shitet apartament 1+1 ne zonen e Cezmes se Ferres.💥💥 🏢Pallat ekzistues kati i 5 i
Lexo më tepër
10.02.2021

34000 Euro

1/9
Durrës Biznes
🔥🔥Shitet Vile ne zonen e 4-Rrugeve Shijak.🔥🔥 ➡️Rreth 9 km larg portit te Durresit.
Lexo më tepër
10.02.2021

210000 Euro

1/6
Shkodër Individ
🔥Super prone në shitje🔥 Prona është e organizuar në 3 kate, me tuall me sip.📐 405m².
Lexo më tepër
02.02.2021

365000 Euro

1/8
Tiranë Individ
🏡 Shitet Shtepi Private 2 kateshe + Dyqan, me siperfaqe ndertimi 300m2, i mobiluar. 📍 Tek Vor
Lexo më tepër
27.01.2021

550 Euro

1/2
Tiranë Individ
Shitet apartament 1+1, ne Yzberisht, te rruga 3 Deshmoret. Apartamenti ndodhet ne katine e 6-te dhe
Lexo më tepër
22.01.2021

45000 Euro

1/3
Pogradec Individ
🏡 Shitet Godine Banimi 112 m2 x 2 kate me oborr perreth me funksion parkim 📍 Lagja Nr.1, Pogr
Lexo më tepër
12.01.2021

110000 Euro

1/2
Pogradec Individ
Shtepia ndodhet ne periferi te pogradecit, 10minuta ne kembe largesi me liqenin, eshte 3 kateshe, rr
Lexo më tepër
02.01.2021

15000000 Lek

1/5
Durrës Biznes
💥💥Shitet Vile ne zonen e hekurudhes plazh💥💥 ➡️5 min nga rruga kryesore. 📐Siperf
Lexo më tepër
02.12.2020

380000 Euro

1/4
Durrës Biznes
💥💥Shitet shtepi private tek Ish Fabrika e makaronave.💥💥 📐Siperfaqe trualli 830m2
Lexo më tepër
26.11.2020

85000 Euro

1/5
Durrës Biznes
💥💥Shitet shtepi private 2-kateshe ne zonen e kenetes.💥💥 ➡️Vetem 1 minut nga rotondo
Lexo më tepër
26.11.2020

90000 Euro

© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.