Loading Loading...
1/8
Vlorë Individ
Shitet apartament 1+1 me hipoteke dhe certifikate pronesie,siperfaqe totale 82.3 meter katror,kati i
Lexo më tepër
09.10.2021

50000 Euro

1/7
Durrës Biznes
💥Shitet super apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes pran hotel Majestik.💥 🏢Pallat super cil
Lexo më tepër
02.10.2021

43000 Euro

1/9
Durrës Biznes
🔥Okazion.🔥 💥Shitet apartament ne qender te Durresit pran lulishtes 1-Maji.💥 📐Aparta
Lexo më tepër
02.10.2021

110000 Euro

1/9
Durrës Biznes
🔥Okazion🔥 💥Shitet super apartament 2+1 vetem 3 minuta nga pallati i sportit pran ish parku
Lexo më tepër
02.10.2021

80000 Euro

1/8
Durrës Biznes
🔥Super okazion🔥 💥Shitet apartament 2+1 ne Iliria.💥 🏢Pallat i ri i pa demtuar nga te
Lexo më tepër
02.10.2021

39000 Euro

1/5
Durrës Biznes
🔥OKAZION🔥 💥Shitet apartament 1+1 ne zonen e Ilirise.💥 ➡️Pallat buze rruges kryesor
Lexo më tepër
29.09.2021

27000 Euro

1/4
Durrës Biznes
💥💥Shitet super apartament 1+1 ne zonen e shkembit te kavajes.💥💥 📐Siperfaqe e brendes
Lexo më tepër
29.09.2021

50000 Euro

1/6
Durrës Biznes
Super Apartament 1+1 Stacioni i pare ne Plazh, Durres. Pallat i ri me ashensor Dokumentacion te rr
Lexo më tepër
29.09.2021

38000 Euro

1/8
Durrës Biznes
🔥Okazion🔥 💥 Shitet apartament 1+1 pamje nga deti ne zonen e Shkembit te kavajes.💥 🏢
Lexo më tepër
29.09.2021

45000 Euro

1/6
Durrës Biznes
🔥Okazion🔥 💥Shitet apartament 1+1 ne zonen e Ilirise.💥 🏢Pallat buze rruges kryesore.
Lexo më tepër
29.09.2021

26000 Euro

1/6
Durrës Biznes
💥💥Shitet apartament 2+1 ne zonen Llacit💥💥. 🏢Pallat i ri kati i 2. 📐Siperfaqe 100
Lexo më tepër
27.09.2021

60000 Euro

1/9
Durrës Biznes
💥💥Shitet papafingo ne zonen e Shkembit te Kavajes pran Hotel Kamelia.💥💥 🏢Kati i 8 me
Lexo më tepër
27.09.2021

73000 Euro

1/3
Durrës Biznes
🔥Okazion🔥 💥Shitet super Gazoniere ne zonen e Rrotes se Kuqe plazh Durres.💥 🏢Pallat
Lexo më tepër
27.09.2021

25000 Euro

1/8
Durrës Biznes
💥💥Shitet apartament 2+1 pran ish rajonit ne Durres.💥💥 🏢Pallat i ri i pa demtuar nga
Lexo më tepër
27.09.2021

58000 Euro

1/5
Durrës Individ
Apartament kati i pare me siperfaqe 94.5 m2 ,Pallat 6 katesh,prane siptalit rajonal Durres.
Lexo më tepër
23.08.2021

5800000 Lek

1/7
Tiranë Individ
OKAZION! Shitet apartament ne Bulevardin e Ri te Tiranes. - Siperfaqe 105 m2 - 2+1+2 tualete + bal
Lexo më tepër
11.08.2021

850 Euro

1/7
Tiranë Individ
Shitet apartament 1+1 tek zona e freskut. Mbrapa shtepise se ish presidentit Bamir Topi. Rruga Dalip
Lexo më tepër
29.07.2021

55000 Euro

1/8
Durrës Biznes
🔥Shitet super apartament 2+2 tek 27-kateshi ne Durres. 🔥 🏙Pamje spektakolare nga deti.
Lexo më tepër
28.07.2021

110000 Euro

1/9
Durrës Biznes
💥Shitet apartament 2+1 ne zonen e Ilirise💥 🏢Pallat i ri me ashensor dhe kamera sigurie.
Lexo më tepër
28.07.2021

550 Euro

1/7
Durrës Biznes
💥💥Shitet Super apartament super pamje paronamike nga deti dhe lungomare.💥💥 🏢Kati i 1
Lexo më tepër
28.07.2021

90000 Euro

1/8
Durrës Biznes
💥💥Shitet Apartament 3+1 prane markates ne Durres💥💥 🏢Pallat i ri me 2 ashensor dhe ka
Lexo më tepër
28.07.2021

90000 Euro

1/5
Durrës Biznes
🔥Okazion🔥 💥Shitet apartament ne Zonen e Rrotes se Kuqe.💥 🏢Pallat i ri vija e pare e
Lexo më tepër
28.07.2021

38000 Euro

1/7
Durrës Biznes
Shitet super apartament 2+1 me 2 banjo ne qender te Durresi, tek Valuta. 🏢 Kati 3 banim (me ashe
Lexo më tepër
28.07.2021

85000 Euro

1/8
Durrës Biznes
💥💥Shitet apartament 2+1 ne zonen vollga.💥💥 Nje nga zonat me te qeta te qytetit te Durre
Lexo më tepër
28.07.2021

83000 Euro

1/6
Durrës Biznes
💥💥Shitet apartament 1+1 tek shkembi i kavajes.💥💥 🏢Pallat i ri i pa demtuar. 🏢Kat
Lexo më tepër
28.07.2021

40000 Euro

© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.