Loading Loading...
Shes Apartamentin ne nje nga zonat me turisti 1/2
Durrës Individ
Shes Apartamentin ne nje nga zonat me turistike te GOLEMIT, ne kompleksin Rezidencial Giardino, Pran
Lexo më tepër
22.06.2022

100000 Euro

Apartamet 2+1+2 per shitje tek pallatet cabej 1/2
Tiranë Individ
Apartamet 2+1+2 per shitje tek pallatet cabej ✅Siperfaqja:115m² ✅Me hipotek ✅Kati i 8 i
Lexo më tepër
22.06.2022

82000 Euro

Apartamet 2+1+2 per shitje tek pallatet cabe 1/2
Tiranë Individ
Apartamet 2+1+2 per shitje tek pallatet cabej ✅Sip:108.5 ✅Me hipotek ✅Kat i 3 ✅Orient
Lexo më tepër
22.06.2022

92000 Euro

 Jepet apartament per shitje  1/4
Tiranë Individ
Jepet apartament per shitje ✅I mobiluar ✅Kati i 2 ✅Siperfaqja: 121 m² 💵Cmimi: 9300
Lexo më tepër
21.06.2022

93000 Lek

Jepet apartament me qera 1+1 ne Astir 1/2
Tiranë Individ
Jepet apartament me qera 1+1 ne Astir  ✅I mobiluar  ✅Kati i 8 ✅Siperfaqja: 60 m²
Lexo më tepër
20.06.2022

35000 Lek

Jepet Apartament 1+1 qera 1/2
Tiranë Individ
Jepet Apartament 1+1 qera ✅Siperfaqja: 51 m2 ✅Kati i 3 💵Cmimi: 350 euro 📍Vendodhja:
Lexo më tepër
16.06.2022

350 Lek

Jepen ambiente me qera tek rruga Jordan Misja 1/2
Tiranë Individ
Jepen ambiente me qera tek rruga Jordan Misja. ✅Secili kat eshte 330 m2 te pershtatshme për bi
Lexo më tepër
03.06.2022

5000 Euro

Jepet apartament me qera 1+1 1/2
Tiranë Individ
Jepet apartament me qera 1+1 ✅ I Mobiluar ✅ Kati i 1 ✅ Siperfaqja: 54 m2 💵Cmi
Lexo më tepër
02.06.2022

25000 Lek

Jepet apartament me qera 2+1 1/2
Tiranë Individ
Jepet apartament me qera 2+1. ✅ Katin e 4 ✅ Pallat ekzistues. ✅ I Pa mobiluar ✅ Eshte i
Lexo më tepër
01.06.2022

350 Euro

Jepet gazoniere me qera 1/2
Tiranë Individ
Jepet gazoniere me qera  Kati 3  Ashensor Cmimi : 20.000 Lekë Siperfaqja: 37m2 Vendodhja:
Lexo më tepër
01.06.2022

20000 Lek

Jepet Aparamenti 2+1 me qera 1/2
Durrës Individ
Jepet me qera apartamenti 2+1 ✅ Kati 2 ✅ Ashensor Cmimi 350€. 💵Vendodhja: Durres ☎
Lexo më tepër
01.06.2022

350 Euro

VILE ELITARE PER SHITJE SAN PIETRO 1/7
Durrës Individ
Shitet vile elitare ne Gjirin e Lalezit shume prane me detin . Vila ka siperfaqe totale 504.3 m2 dhe
Lexo më tepër
11.05.2022

1200000 Euro

Berzhite vile 3 kateshe ne Shitje 1/1
Tiranë Individ
🏡 Shitet Vilë 3 katëshe, në Bërzhitë 📐 Sipërfaqja: 305 m² ndërtim 📐 900 m² Trual
Lexo më tepër
04.05.2022

300000 Euro

Shitet Vilë 3 katëshe, në Laprakë 1/2
Tiranë Individ
🏡 Shitet Vilë 3 katëshe, në Laprakë 📐 Sipërfaqja: 200 m² ndërtim 📐 375 m² Truall
Lexo më tepër
26.04.2022

310000 Euro

Shitet vil 3 katshe n hyrje t Tirans pr 1/6
Tiranë Individ
Shitet vilë 3 katëshe në hyrje të Tiranës, pranë spitalit Hygeia ✅E mobiluar dhe me të g
Lexo më tepër
21.04.2022

380000 Euro

Jepet me qera Gazoniere 1/2
Tiranë Individ
Jepet me qera Gazoniere Emobiluar. Siperfaqja: 350m2 Vendndodhja: Kek varri i Bamit Cmimi: 1
Lexo më tepër
18.04.2022

14000 Lek

Jepet Apartamenti me qera 1+1 1/2
Tiranë Individ
✅ Emobiluar. Rruga Siri Kodra ✅ Siperfaqja: 98m2 📍Vendndodhja: Rruga Siri Kodra 💵
Lexo më tepër
18.04.2022

30000 Lek

Shitet apartament 2+1, tek Rruga 1/1
Tiranë Individ
🏡 Shitet apartament 2+1, tek Rruga "Irfan Tomini" 📐Sipërfaqja: 75.8 m² 🏢 Pallat Ekzistu
Lexo më tepër
16.04.2022

79000 Euro

Shitet shtepi private 1 kateshe ne Kamez 1/2
Tiranë Individ
🏡 Shitet Shtëpi Private 1 Katëshe, në Kamëz 📐 Sipërfaqja: 141 m² ndërtim 📐 500 ²
Lexo më tepër
14.04.2022

100000 Euro

Apartament me qera 1+1 1/2
Pogradec Individ
Apartament me qera 1+1 Pjeserisht i mobiluar, Kati i 6 Siperfaqja: 71m2 Cmimi: 250 euro Vendndo
Lexo më tepër
13.04.2022

250 Lek

San Pietro Residence, shitet vile 2-she 1/5
Durrës Individ
San Pietro Residences është destinacioni rezidencial e turistik i individëve dhe familjeve që d
Lexo më tepër
08.04.2022

370000 Euro

Shitet Apartamenti 1+1 1/2
Tiranë Individ
Jepet Apartamenti 1+1 ne shitje ✅Kati i 2 ✅Siperfaqje: 69 m2 💵Cmimi: 950 euro/m2
Lexo më tepër
05.04.2022

950 Euro

SHITET VILE 2SHE NE KOMPLEKSIN SAN PIETRO 1/7
Durrës Individ
Vila , vetëm 250 – 300 metra larg bregut, ofrojnë hapësira të sofistikuara të mbushura me dri
Lexo më tepër
01.04.2022

420000 Euro

Shitet Vilë 3 Katëshe, në Laknas 1/2
Tiranë Individ
🏡 Shitet Vilë 3 Katëshe, në Laknas 📐 291.6 m² 📐 1300 m² Truall 📁 Me Hipotekë
Lexo më tepër
30.03.2022

350000 Euro

Shitet shtepi private + toke ne Baldushk 1/1
Tiranë Individ
🏡 Shitet Shtëpi Private, në Baldushk 📐 Sipërfaqja: 300 m² Total 📐 136.2 m² Ndërtimi
Lexo më tepër
29.03.2022

90000 Euro

  • 1
  • 2
  • © shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.