Loading Loading...
1/9
Durrës Biznes
💥💥Shitet apartament 3+1 ne zonen e Ish Rajonit te policise.💥💥 🏢Pallat i ri kati i 2-
Lexo më tepër
26.02.2021

110000 Euro

1/6
Durrës Biznes
🔥🔥Okazion.🔥🔥 💥💥Shitet apartament 2+1 ne Lagjen e Re💥💥 ➡️Vetem 3 minuta
Lexo më tepër
26.02.2021

56000 Euro

1/1
Durrës Biznes
🔥🔥Okazion🔥🔥 💥💥Shitet apartament 1+1 ne zonen e Viles se Zogut.💥💥 🏢Palla
Lexo më tepër
11.02.2021

50000 Euro

1/6
Durrës Biznes
🔥🔥Okazion🔥🔥 💥💥Shitet apartament 1+1 ne zonen e vollges.💥💥 🏢Pallat ekzis
Lexo më tepër
11.02.2021

35000 Euro

1/8
Durrës Biznes
🔥🔥OKAZION🔥🔥 💥💥Shitet apartament 2+1 ne qender te qytetit te Durresit💥💥
Lexo më tepër
11.02.2021

68000 Euro

1/7
Durrës Biznes
💥💥Shitet apartament 2+1 ne zonen Llacit💥💥. 🏢Pallat i ri kati i 2. 📐Siperfaqe 100
Lexo më tepër
10.02.2021

60000 Euro

1/6
Durrës Biznes
🔥🔥Okazion🔥🔥 💥💥Shitet Apartament 2+1 ne zonen pas Stadiumit💥💥 🏢Pallat tu
Lexo më tepër
10.02.2021

4400000 Lek

1/4
Durrës Biznes
💥💥Shitet apartament ne shkembin e kavajes💥💥 ✅Super cilesi ➡️Vetem 3 min nga deti
Lexo më tepër
10.02.2021

33000 Euro

1/8
Durrës Biznes
🔥🔥Okazion🔥🔥 💥💥Shitet apartament 2+1 ne zonen e Stadiumit.💥💥 🏢Pallat tul
Lexo më tepër
10.02.2021

45000 Euro

1/5
Shkodër Individ
🚨 Shitje në kushte urgjente nga 🔻80'000€ 🔻 në ✅ 74'000€ ✅ Hyrje apartamenti me
Lexo më tepër
04.02.2021

74000 Euro

1/7
Tiranë Individ
🏡 Shitet Apartament 1+1, me siperfaqe 78 m2, i mobiluar 📍 Kompleksi "Rafaelo", Fresk, Tirane
Lexo më tepër
22.01.2021

55000 Euro

1/5
Tiranë Individ
🏡 Shitet Ambjent me siperfaqe bruto 280 m2, me shkalle dhe ashensor me vete, dhe shkalle dhe ashe
Lexo më tepër
19.01.2021

1300 Euro

1/1
Tiranë Individ
🏡 Shiten Apartamente, Garazhe, Magazina me siperfaqe te ndryshme, pallat ne ndertim. 📍 Rruga
Lexo më tepër
19.01.2021

1 Euro

1/5
Durrës Biznes
🔥🔥Okazion🔥🔥 💥💥Shitet apartament 1+1 ne zonen e Stadiumit, pran Kryqit te kuq.💥
Lexo më tepër
18.01.2021

32000 Euro

1/7
Tiranë Individ
🏡 Shitet Apartament 2+1, me siperfaqe 94 m2, pallat i ndertuar ne vitin 2005 📍 Rruga "Riza C
Lexo më tepër
18.01.2021

95000 Euro

1/5
Durrës Biznes
💥💥 Super Okazion 💥💥 Shiten 2 apartamente tek majestiku 5 min nga deti. 1- Apartament
Lexo më tepër
14.01.2021

57000 Euro

1/6
Tiranë Individ
🏡 Shitet Apartament 1+1 📍 Tek Shkolla "Sami Frasheri" Tirane 📐 Siperfaqe totale: 87.70 m
Lexo më tepër
12.01.2021

1 Euro

1/3
Sarandë Individ
🏡 Shiten Apartamente 1+1 ; 2+1 ; Papafingo 📍 Tek "Santa Quaranta", Sarande Kati 2 – cmimi
Lexo më tepër
12.01.2021

1 Euro

1/1
Sarandë Individ
🏡 Shiten Apartamente 1+1 ; 2+1 ; Papafingo ; Dyqan 📍 Perballe Hotel "Visad", Sarande Kati 3
Lexo më tepër
12.01.2021

1 Euro

1/6
Sarandë Individ
🏡 Shiten 2 Papafingo me nga 340 m2 secila 📍 Tek Rruga "Gjergji Araniti" Ndertese me standart
Lexo më tepër
12.01.2021

1 Euro

1/3
Sarandë Individ
🏡 Shiten 3 Studio Apartamente - Dublex 📍 Rruga "Gjergji Araniti", Sarande Kati 2 – 85m2
Lexo më tepër
12.01.2021

1 Euro

1/3
Sarandë Individ
🏡 Shiten Apartamente 2+1 📍 Rruga "Gjergji Araniti" ne krah te Bar Caza Nostra, Sarande Kati
Lexo më tepër
12.01.2021

1 Euro

1/3
Sarandë Individ
🏡 Shiten Apartamente 2+1 📍 Rruga "Gjergji Araniti" Perballe Sunset Hostel, Sarande Kati 2
Lexo më tepër
12.01.2021

1 Euro

1/2
Sarandë Individ
🏡 Shitet Apartament 3+1 📍 Rruga "Onhezmi" Perballe Xhamise, Sarande Prona ndodhet ne katin 0
Lexo më tepër
12.01.2021

1 Euro

1/5
Sarandë Individ
🏡 Shitet Papafingo me siperfaqe 500 m2 📍 Rruga "Flamurit", Qender - Sarande Rifinitura supe
Lexo më tepër
12.01.2021

1 Euro

© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.