Loading Loading...
apartament i mobiluar 1/2
Mat Individ
Apartament i mobiluar ne nje rezidence te vogel te sigurt. Ai përfshin një kuzhinë të pajisur (f
Lexo më tepër
13.07.2022

475 Euro

Apartamente me qira ne plazh  Durres 1/4
Durrës Individ
Apartamente 2+1, 1+1 dhe garsoniere me qira , me cmime ditore / vjetore. Ndodhen ne zonat me te mira
Lexo më tepër
07.07.2022

1 Euro

Apartament me qira ne plazh Durres 1/10
Durrës Individ
Apartamenti1+1 jepet me qira ditore/vjetore. Ndodhet ne breg te detit me pamje nga deti. Eshte i ri
Lexo më tepër
07.07.2022

30 Euro

Garzioniere 1/1
Tiranë Individ
Garzioniere me qera .E mobiluar ..235 euro ne muaj .Me lavatrice frigorifer dollap krevat mikrovale
Lexo më tepër
16.06.2022

235 Euro

Apartamet 1+1 me qera 1/2
Tiranë Individ
Apartamet 1+1 me qera ✅Kati i 2 ✅I mobiluar  ✅Siperfaqja:57m² 💵Cmimi: 280 euro 📍A
Lexo më tepër
30.05.2022

280 Euro

JEPET ME QERA AMBIENTI 1/6
Tiranë Individ
JEPET ME QERA AMBIENTI 4500Euro/Muaj Adresa : Ne Vaqarr Na Kontaktoni: Whats app: +355 68 4
Lexo më tepër
27.05.2022

4500 Euro

JEPET ME QIRA GARZIONERE NE PLAZH! 1/9
Durrës Individ
Garzoniera ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me punime shume cilesore ne pazh, Durres. Or
Lexo më tepër
25.05.2022

200 Euro

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE GOLEM! 1/9
Durrës Individ
Apartamenti ndodhet ne katin e 4-ter te nje palliti te ri pran “Murrizit” ne Golem. Organizohet
Lexo më tepër
25.05.2022

200 Euro

JEPET ME QIRA KAT VILE 2+1+2 NE VOLLGA 1/7
Durrës Individ
Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje,1 kuzhine, ,2 tualete + xhakuzi dhe nje vera
Lexo më tepër
11.05.2022

500 Euro

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 ISH RAJONI 1/9
Durrës Individ
Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te banim te nje pallati te ri me ashensor . Disponon 110 m2 dhe org
Lexo më tepër
11.05.2022

450 Euro

Jepet me qira ambjent biznesi, në Don Bosko 1/1
Tiranë Individ
🌁 Jepet me qira ambjent biznesi, në Don Bosko 📐 Sipërfaqja: 100 m² ▪️ Ambjenti ndodhe
Lexo më tepër
04.05.2022

600 Euro

Jepet apartament me qera 1/2
Tiranë Individ
Jepet apartament me qera, Kati i dyte I mobiluar Siperfaqe 40m2 Cmim 20000 leke Ndodhet tek
Lexo më tepër
29.04.2022

20000 Lek

Jepet super Apartament 2+1 me qira, tek 7 Xhu 1/2
Tiranë Individ
🏡 Jepet super Apartament 2+1 me qira, tek 7 Xhuxhat 📐 Sipërfaqja: 76 m² 🏢 Pallat i ri
Lexo më tepër
29.04.2022

900 Euro

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 PRANE BLUE STA 1/9
Durrës Individ
Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor dhe me administrim prane Bluestari
Lexo më tepër
29.04.2022

300 Euro

 Jepet me qera apartament 2+1 1/2
Tiranë Individ
Jepet me qera apartament 2+1 ✅ Kati i dyte ✅ I mobiluar ✅ Siperfaqe 85m2 📍
Lexo më tepër
28.04.2022

35000 Lek

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE BASHKIA! 1/8
Durrës Individ
Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor afer Gjykates. Ne hyrje ka nje kor
Lexo më tepër
22.04.2022

180 Euro

JEPET ME QIRA KATI I 2 I NJE VILE! 1/6
Durrës Individ
Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje vile mbrapa Galaktikut. Ne hyrje ka nje korridor qe ben shpe
Lexo më tepër
20.04.2022

200 Euro

 Jepet apartament me qera ditore ne VloreKat 1/2
Vlorë Individ
Jepet apartament me qera ditore ne Vlore✅Kati i 6 ✅Siperfaqja: 71 m2 📍Vendndodhja:30m
Lexo më tepër
14.04.2022

40 Lek

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE “2 GJELAVE 1/9
Durrës Individ
Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor prane shkolles se 2 gjelave . Disp
Lexo më tepër
12.04.2022

210 Euro

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA 1/9
Durrës Individ
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te banim te nje pallati te ri me ashensor . Disponon 105 m2 dhe org
Lexo më tepër
12.04.2022

300 Euro

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 ME PAMJE DETI 1/9
Durrës Individ
Apartamenti ndodhet ne qender , Vollga , me siperfaqe 110m2, ne katin e 4 banim pallat i ri me ashen
Lexo më tepër
12.04.2022

350 Euro

JEPET ME QIRA APRTAMENT 1+1 PALLATI SPORTIT 1/5
Durrës Individ
Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te banim te nje pallati te ri me ashensor . Ne hyrje ka nje korrido
Lexo më tepër
12.04.2022

30000 Lek

Jepet Apartamenti 2+1 me qera 1/2
Tiranë Individ
Jepet Apartamenti 2+1 me qera Sip: 75m2 Kati i 2 Cmimi 400 Euro Zona: Tek Unaza (infektivi) Pë
Lexo më tepër
04.04.2022

400 Lek

Jepet Apartamenti 3+1 me qera 1/3
Tiranë Individ
✅Apartamet me qera 3+1 ✅Sip: 140m2 ✅Kati i 4 ✅Zona: Porcelan 💵Cmimi 40.000 l
Lexo më tepër
04.04.2022

40000 Lek

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA PRANE MUZEUMIT! 1/7
Durrës Individ
Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile 2 kateshe. Organizohet ne 1 korridor qe ben ndarjen
Lexo më tepër
01.04.2022

30000 Lek

© ofertadites.al 2020 - 2022 Të gjithë të drejtat e rezervuara.