Loading Loading...
Iri 1/1
Delvinë Biznes
15.08.2022

35000 Lek

Okazion! Shitet Canon EOS 500 D 1/2
Durrës Individ
Shitet Shitet Canon EOS 500 D per arsye mosperdorimi. E shoqeruar me lente 58 mm dhe lente zoom 7
Lexo më tepër
15.06.2022

55000 Lek

Shitet Dron Phantom 4 Pro 1/5
Durrës Individ
Droni eshte perdorur ne fushen e inxhinjeris te telekomunikacionit kryesisht per kontrollin e tensio
Lexo më tepër
15.06.2022

1500 Euro

Shitet Masazhator 1/2
Durrës Individ
Shitet nje masazhator ,ideal per nje çlodhje pas pune,relaksues,qetesues.Masazhatori ka 3 koka te n
Lexo më tepër
27.04.2022

2500 Lek

Pjaster Sokany HS-950B 1/2
Elbasan Individ
Pjaster Sokany HS-950B Me ekran LED qe tregon temperaturen aktuale Pllaka qeramike, 25 x 120 m
Lexo më tepër
26.03.2022

2990 Lek

FROGORIFER OCEAN OCBH 400 NFL I A PLUS PLUS 1/2
Elbasan Individ
26.03.2022

58000 Lek

PIANURE OCEAN 2GAZ 2 KOREND INOKS 1/2
Elbasan Individ
26.03.2022

15000 Lek

INKUBATOR FULL AUTOMATIK 1/2
Elbasan Individ
temperatura në dhomën ku pajisja qëndron duhet të jetë jo më pak se 15 ° С dhe jo më shumë
Lexo më tepër
25.03.2022

130 Euro

Masazhator per dhimbjet e Qafes 1/1
Durrës Individ
Masazhator per dhimbjet e qafes,shpines etj.Punon me korent dhe ne makine,eshte me 2cp sfera te levi
Lexo më tepër
22.03.2022

2500 Lek

Okazion Shitet Peshore SMART 1/4
Durrës Individ
Okazion Shitet Peshore SMART e cila lidhet me blututhin e celularit tuaj dhe tregon shum parametra n
Lexo më tepër
22.03.2022

2500 Lek

Kamer e fshehte Ore Ambjenti me Infra 1/1
Tiranë Biznes
Ofertë Kamer e fshehte Ore Ambjenti me Infra Kamera përfshin: 1 Kamer e fshehte Ore Ambjenti me
Lexo më tepër
07.03.2022

5200 Lek

Okazion Kabell VGA 1Meter e 50 1/1
Durrës Individ
01.03.2022

400 Lek

Okazion Kabell VGA 10M 1/1
Durrës Individ
01.03.2022

1500 Lek

Okazion Kabell HDMI 10M 1/1
Durrës Individ
01.03.2022

1500 Lek

Shiten Konektore Mashkull & Femer per kamera 1/2
Durrës Individ
Oferta Shiten Konektore Mashkull & Femer per kamera Sigurie. Paketim 100Cp
Lexo më tepër
11.02.2022

3500 Lek

Okazion Kabell HDMI 1Meter e 50 1/2
Durrës Individ
11.02.2022

400 Lek

Shiten 1/2
Tiranë Individ
Shiten 2 pako gure bilardosh te paperdorura belge shum te mira dhe 6 steka gjendje perfekte dhe cmim
Lexo më tepër
01.02.2022

300 Lek

Leve per PS4 Origjinale ne shitje Controller 1/5
Durrës Individ
Game Controller DualShock4 Wireless me drita Led para dhe mbrapa për PlayStation 4 përcakton gjene
Lexo më tepër
15.07.2021

3990 Lek

Aksesore  alarmi per celulare 1/2
Durrës Individ
Shes paisje me sistem alarmi per celulare: iphone, samsung, huawei etj. Paisja perbehet nga nga nje
Lexo më tepër
04.02.2021

1200 Euro

Kasa Mbrojtese Unike per Samsung & Iphone 1/3
Tiranë Individ
🥰 Kasa Mbrojtese Unike 🥰 🚚 TRANSPORT GJITHË SHQIPERINË 🚚 📦 Sasi e Limituar 💳
Lexo më tepër
23.11.2020

1500 Lek

Kasa Mbrojtese Unike per Samsung & Iphone 1/2
Tiranë Individ
🥰 Kasa Mbrojtese Unike 🥰 🚚 TRANSPORT GJITHË SHQIPERINË 🚚 📦 Sasi e Limituar 💳
Lexo më tepër
23.11.2020

1500 Lek

Kasa Mbrojtese Unike per Samsung & Iphone 1/2
Tiranë Individ
🥰 Kasa Mbrojtese Unike 🥰 🚚 TRANSPORT GJITHË SHQIPERINË 🚚 📦 Sasi e Limituar 💳
Lexo më tepër
23.11.2020

1500 Lek

Oferte Selfie Sticker 1/2
Tiranë Individ
Oferte Selfie Sticker TRANSPORT FALAS NE TE GJITHË SHQIPERINË Sasi e Limituar Pagese ne Dore
Lexo më tepër
16.11.2020

999 Lek

Oferte karikues makine per Iphone & Samsung 1/4
Tiranë Individ
Karikues Makine per Iphone & Samsung 2.1A TRANSPORT FALAS NE TE GJITHË SHQIPERINË Sasi e Limit
Lexo më tepër
16.11.2020

1200 Lek

© ofertadites.al 2020 - 2022 Të gjithë të drejtat e rezervuara.