Loading Loading...
Shitet B Class viti 2006 1/6
Tiranë Individ
Shitet B Class viti 2006. Motor 1.8Nafte, Kambio Automat. Siguracion dhe letra te paguara per 1Vit.
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 150000.00 KM
 • Automatik
 • Naftë
 • 2006
11.02.2021

4800 Euro

Shitet C300 viti 2012 1/5
Durrës Individ
C300 4 matic Benzine/Gaz impiant i markes Atiker i shenuar tek leja qarkullimit Tavan panoramik K
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 200000.00 KM
 • Automatik
 • Gaz/Benzinë
 • 2012
08.02.2021

13500 Euro

Mercedes-Benz Classic 1/1
Shkodër Individ
📁Mercedes 300 diesel 📁manual 5 marsha 📁w123 📁viti : 1982 Per detaje kontaktoni : +3
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 255000.00 KM
 • Manual
 • Naftë
 • 1982
02.02.2021

4000 Euro

Peughot 607 HDI 1/6
Tiranë Individ
Makina eshte ne gjendje te mire mekanike dhe xhenerike Cmimi i diskutueshem
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 25000.00 KM
 • Automatik
 • Naftë
 • 2005
27.01.2021

2500 Euro

Shitet Mercedes Benz C Class 2012 1/8
Durrës Individ
Shitet Mercedez Benz 250 Benzine behet 100% me impjant gazi. Viti 2012 Full sherbime i gatshem per
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 170000.00 KM
 • Automatik
 • Benzinë
 • 2012
27.01.2021

11000 Euro

Mercedes-Benz 1/2
Shkodër Individ
Modeli : Mercedes-Benz presidencial Viti : 1976 Kambjo automatike 5 pistonash Motorr 300
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 220000.00 KM
 • Automatik
 • Naftë
 • Years 70
23.01.2021

13000 Euro

Toyota Yaris ne Shitje 1/2
Tiranë Individ
Te gjitha sherbimet te kryera. Nga ana motorike asnje problem. Ka disa defekte te vogla estetike. K
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 210000.00 KM
 • Manual
 • Benzinë
 • 2004
23.01.2021

1700 Euro

Shitje Mercedes benz 2013 1/7
Berat Individ
Mercedes-Benz C300 4matic Benzin USA / | / Viti Prodhimit Fundi 2013 look AMG nga fabrika, me 117.00
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 10000.00 KM
 • Automatik
 • Benzinë
 • 2013
23.01.2021

15500 Euro

shitet audi 1/3
Tiranë Individ
 • Në Shitje
 • 150000.00 KM
 • Automatik
 • Naftë
 • 2015
22.01.2021

20000 Euro

MB

MB 1/8
Tiranë Individ
 • Në Shitje
 • 225000.00 KM
 • Automatik
 • Naftë
 • 2005
21.01.2021

3500 Euro

Shitet mercedes benz E class 280 EVO 1/9
Tiranë Individ
Shitet E classe EVO 280 Kambio: Automatike Lënda djegëse: Naftë Targa: AA Km: 208000 origjina
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 210000.00 KM
 • Automatik
 • Naftë
 • 2007
21.01.2021

7000 Euro

Okazion C300 1/4
Tiranë Individ
Shitet C300 viti 2010 gaz benzin. Full option. Me letra te paguara per 1 vit.
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 255000.00 KM
 • Automatik
 • Gaz/Benzinë
 • 2010
20.01.2021

9000 Euro

Shitet Mercedez Benz C Clas 2012 1/9
Tiranë Individ
Mercedez Benz C-Clas 2012 Forca Motorrike 250 Kambjo Automat Benzine+Gaz Viti i prodhimit 2012
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 185000.00 KM
 • Automatik
 • Gaz/Benzinë
 • 2012
03.12.2020

12800 Euro

Bmw 328d 2017 Okazion 1/7
Durrës Individ
BMW 3 Series LCI -Viti prodhimit : 2017 -Karburanti : Nafte -Lloji automjetit : 328d XDrive -Kil
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 20000.00 KM
 • Automatik
 • Naftë
 • 2017
25.11.2020

16500 Euro

© ofertadites.al 2020 - 2022 Të gjithë të drejtat e rezervuara.