Loading Loading...
Tavoline ngrenje me 6 karrike cmimi 490€ 1/4
Durrës Individ
Tavoline #ngrenje me 6 #karrike #cmimi ✅490€✅ Porosit #online paguaj ne #dorezim Inbox📩
Lexo më tepër
11.02.2022

490 Euro

Dhome gjumi ISABELLA cmimi 990€ 1/2
Durrës Individ
#Dhome #gjumi #ISABELLA #cmimi ✅990€✅ Transport, montim #Durres dhe #Tirane #FALAS Ne cm
Lexo më tepër
11.02.2022

990 Euro

Dhoma e gjumit NORA cmimi 649€ 1/2
Durrës Individ
#Dhoma e #gjumit #NORA #cmimi ✅649€✅ #Durres #Tirane transport montim #FALAS Ne cmim #pe
Lexo më tepër
11.02.2022

649 Euro

Krevat CHESTER 350€ 1/3
Durrës Individ
Krevat #CHESTER ✅350€✅ ➡️Permasa standarte dopio 190x160 ➡️Permasa behet sipas des
Lexo më tepër
11.02.2022

350 Euro

Mbajtese Kepucesh 99€ 1/4
Durrës Individ
Mbajtese #kepucesh ✅99€✅ Porosit #online paguaj ne #dorezim Inbox📩 📲0692054123
Lexo më tepër
11.02.2022

99 Euro

Kuzhina me porosi duke filluar nga 19 000 Lek 1/5
Durrës Individ
#Kuzhina me #porosi duke filluar nga ✅19 000 lek✅ metri linear #Transport #montim #DURRES #TI
Lexo më tepër
11.02.2022

19000 Lek

Kendi KATERINA per vetem 799Euro 1/4
Durrës Individ
#Kendi #KATERINA per #vetem 🔆799🔆euro 🔆#Permasat dhe #ngjyrat me porosi sipas #deshires
Lexo më tepër
11.02.2022

799 Euro

Riveshje divanesh modele 1/1
Tiranë Individ
Bejm riveshje divanesh kolltuqesh Karrike bari resorte hotele dyshek shezllonesh Plazhi etj 068 43 9
Lexo më tepër
22.01.2022

2500 Lek

Divan 1/1
Vlorë Individ
Shiten divan model elefanit T blera te vip saloti 3+2+1+1puf
Lexo më tepër
16.01.2022

220 Lek

Okazion!! Karrige per ambjente te jashteme 1/2
Tiranë Individ
Shiten 7 sete me karrige per ambjente te jashteme. Vetem 10 dite te perdorura. Me dy ngjyra blu dh
Lexo më tepër
23.10.2021

1280 Euro

Shitet divan 1/1
Tiranë Individ
21.10.2021

70 Euro

Shitet mobilje tv 1/1
Tiranë Individ
Shitet mobilje televizori, shume pak e perdorur, ne gjendje perfekte.
Lexo më tepër
21.10.2021

50 Euro

Shitet bufe druri me rimeso arre 1/1
Tiranë Individ
Shitet bufe biblioteke druri me rimeso arre, e prodhuar ne menyre artizanale.
Lexo më tepër
21.10.2021

200 Euro

Akuarium 1/4
Tiranë Individ
Akuarium i madh dhome me kapacitet 350 litra. Ne gjendje shume te mire pune shume pak i perdorur. Me
Lexo më tepër
25.09.2021

25000 Lek

Shiten rafte farmacie 1/4
Vlorë Individ
Mobilie të përdorura në farmaci,mund të përdoren për farmaci,kozmetik,mbajtse veglash,etj. Sh
Lexo më tepër
12.07.2021

50000 Lek

Kend divani 1/1
Durrës Individ
12.07.2021

6000 Lek

Okazion Krevat Ortopedik 1/2
Elbasan Individ
Shitet Krevat Ortopediko. Me Telekomand, bashk me dyshek ortopediko jan blere ne Gjermani.Krevati ka
Lexo më tepër
16.06.2021

600 Euro

Dhome gjumi 1/7
Tiranë Individ
Tavolina me 6 karrige,mobilje banjes,dhome e gjumit (dollap komodina komon krevat ) Mbajtese telev
Lexo më tepër
25.05.2021

50000 Lek

Bejm Guzhina me Porosi ! Materiali Akrilik 1/4
Tiranë Individ
Bejme Guzhina me porosi me Kapak Italian Akrelik me shkelqim. Trashesia e kapakut 2cm . Ngjyrat gj
Lexo më tepër
18.05.2021

25000 Lek

Krevat Ikea me dyshek WorldFlex 1/1
Tiranë Individ
Krevat pothuajse i ri,me parmasa 120x60 me dy nivele. Per moshat 0-4 vjec,cmimi i blerjes 350€
Lexo më tepër
07.05.2021

15000 Lek

Arredoni ambjentet tuaja me Karrige Tavolina 1/6
Shkodër Individ
Arredoni biznesin barin restorantin hotelin kopshtin e shtepis tuaj me produktet tona me te reja dhe
Lexo më tepër
28.04.2021

1000 Lek

Okazion Shitet Bilardo Garilando Prestige 1/4
Tiranë Individ
Okazion Shitet Bilardo Garilando Prestige. Ne gjendje perfekte Cmimi: 600Euro Kontakt: 0698242740
Lexo më tepër
20.02.2021

600 Euro

Dyshek Italian & Krevate 1/6
Tiranë Individ
Bejm Cdo Lloj Permase Dysheku Dhe Krevati Qe Deshironi Kemi dyshek Italian 23 cm lartesi 27 cm larte
Lexo më tepër
11.02.2021

300 Euro

Shitet kend kolltukesh 1/3
Tiranë Individ
Shitet kend kolltukesh me permasa 220 me 180 cm. Eshte i ri i sapoblere. Ngjyra bezhe me shkelqim. I
Lexo më tepër
05.02.2021

22000 Lek

Kendi MASON sasi e LIMITUAR 1/1
Durrës Individ
Kendi MASON sasi e LIMITUAR⏳ Nga ❌699€❌ ne #oferte ✅619€✅ MASON Kend Importi nga I
Lexo më tepër
26.01.2021

619 Euro

© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.