Loading Loading...
Okazion Shiten Super Apartamente 1/15
Durrës Biznes
Okazion Shiten Super Apartamente ne nje nga Zonat me te mira ne Durres. Pozicionuar perballe Detit
Lexo më tepër
29.03.2022

1100 Euro

Shitet Vile 3 kateshe tek Ardeno 1/2
Tiranë Individ
🏡 Shitet Vilë 3 Katëshe, tek Ardeno 📐 Sipërfaqja: 500 m² Totali 📐 140 m² ndërtim
Lexo më tepër
24.03.2022

350000 Euro

Shitet vile 3 kateshe ne zonen e Spitalles 1/2
Durrës Biznes
💥Shitet vile 3 kateshe ne zonen e Spitalles.💥 ✅Vile e perfunduar. 📐Siperfaqe trualli 20
Lexo më tepër
24.03.2022

110000 Euro

Shitet Shtepi Private + Truall ne Xhafzotaj 1/2
Durrës Biznes
💥Shitet shtepi private + truall ne zonen e Xhafzotaj💥 🛣Vetem 3 min nga rruga kryesore Dr-S
Lexo më tepër
23.03.2022

68000 Euro

 Shitet shtepi me soxhorno te madhe 1/4
Tiranë Individ
Shitet shtepi me soxhorno te madhe 2 dhoma 2 tualete, Kuzhina Ballkoni. Kati i 6. i nje pa
Lexo më tepër
22.03.2022

750 Euro

Shitet super dyqan tek sheshi Willson 1/1
Tiranë Individ
🌁 Shitet super dyqan i investuar, tek Sheshi Willson 📐 Sipërfaqja: 48 m² 📂 Me Çertifik
Lexo më tepër
21.03.2022

325000 Euro

Shitet truall prane Zogut te Zi 1/1
Tiranë Individ
🏡 Shitet truall, pranë Zogut të Zi 📐 Sipërfaqja: 51 m² 📂 Me Çertifikatë Pronësie
Lexo më tepër
21.03.2022

45000 Euro

Shitet Vile 3kateshe prane Gjykates Shkozet 1/9
Durrës Biznes
💥💥Shitet Vile 3-kateshe ne zonen e Shkozetit 5 min nga rruga kryesore💥💥 ➡️Pran Gjyk
Lexo më tepër
21.03.2022

195000 Euro

Shitet Shtepi 1 kateshe ne zonen e Plazhit 1/9
Durrës Biznes
🔥Okazion🔥 💥Shitet shtepi 1 kateshe ne zonen e plazhit.💥 ➡️Ndodhet pran Xhamis me 4
Lexo më tepër
18.03.2022

105000 Euro

Shitet Super Vile 2 kateshe ne Arapaj 1/9
Durrës Biznes
💥💥Shitet Vile 2 kateshe ne Arapaj.💥💥 ➖Vila ndodhet ne koder e cila i mundeson pamje d
Lexo më tepër
14.03.2022

150000 Euro

Shitet Vile 3kateshe te Kryqi Kuq Durres 1/5
Durrës Biznes
💥Shitet vile 3 kateshe ne zonen e Kryqit te kuq.💥 📐Siperfaqe trualli 310m2. 🏠Kati i 0
Lexo më tepër
07.03.2022

140000 Euro

Shitet Shtepi Private prane bulevardit kryeso 1/2
Durrës Biznes
💥Shitet shtepi private ne qender te Durresit pran bulevardit kryesor💥 📐Siperfaqe trualli 1
Lexo më tepër
08.02.2022

90000 Euro

Okazion Shitet Shtepi private Stacioni Trenit 1/1
Durrës Biznes
🔥Okazion🔥 💥Shitet Vile 2-kateshe ne qender te qytetit te Durresit, pran Stacionit te treni
Lexo më tepër
24.01.2022

240000 Euro

Vile me pamje nga deti 1/9
Durrës Individ
Vila ndodhet ne Plepa, Shkallnur 300 metra mbi nivelin e detit. Kati i pare disponon vetrate xhami m
Lexo më tepër
28.12.2021

180000 Euro

Okazion shitet Shtepi 2 Kateshe ne Spitalle 1/4
Durrës Biznes
🔥Okazion🔥 💥Shitet Vile 2 kateshe ne stacionin e fundit te spitalles.💥 ➡️Vetem pak
Lexo më tepër
28.07.2021

135000 Euro

Okazion shitet Vile ne Dubai 1/7
Tiranë Individ
Okazion shitet Vile ne Dubai Prona ka siperfaqe 166M Katror Eshte e organizuar nga : 2 Dhoma Gjum
Lexo më tepër
19.05.2021

300000 Euro

Super Vile Individuale Tek San Pietro Resort! 1/7
Durrës Individ
Super Vile Individuale Tek San Pietro Resort! Vila ndodhet ne nje nga resortet me te investuara dhe
Lexo më tepër
15.05.2021

420000 Euro

Shtitet Vile 3 Kateshe 1/1
Durrës Individ
Shitet vile 3 kate ne qytetin e Durresit ( Shkozet ) Siperfaqja : 700 m2 Cdo kat afersisht 200 m2
Lexo më tepër
12.05.2021

250000 Euro

shitet 1/1
Tiranë Individ
shitet shtepi private me hipotek dhe per biznes + 200m katror ne babrru
Lexo më tepër
07.05.2021

75000 Euro

Vile karakteristike 1/8
Gjirokastër Individ
Shitet vile ne gjirokaster, lagja Palorto, banese dy kateshe, 300 m2, siperfaqe trualli 150 m2 dhe s
Lexo më tepër
20.02.2021

8000000 Lek

 Shitet Vile 3kateshe 1/6
Shkodër Individ
🔥Super prone në shitje🔥 Prona është e organizuar në 3 kate, me tuall me sip.📐 405m².
Lexo më tepër
02.02.2021

365000 Euro

 Shitet Shtepi Private 2 kateshe + Dyqan 1/8
Tiranë Individ
🏡 Shitet Shtepi Private 2 kateshe + Dyqan, me siperfaqe ndertimi 300m2, i mobiluar. 📍 Tek Vor
Lexo më tepër
27.01.2021

550 Euro

Shitet Godine Banimi 1/3
Pogradec Individ
🏡 Shitet Godine Banimi 112 m2 x 2 kate me oborr perreth me funksion parkim 📍 Lagja Nr.1, Pogr
Lexo më tepër
12.01.2021

110000 Euro

Vile per shitje ne Pogradec 1/2
Pogradec Individ
Shtepia ndodhet ne periferi te pogradecit, 10minuta ne kembe largesi me liqenin, eshte 3 kateshe, rr
Lexo më tepër
02.01.2021

15000000 Lek

  • 1
  • 2
  • © ofertadites.al 2020 - 2022 Të gjithë të drejtat e rezervuara.