Loading Loading...
SHITET APARTAMENT 2+1+2 PAMJE DETI NE  ILIRIA 1/7
Durrës Individ
Apartamenti me siperfaqe te brendshme 76 m2 dhe siperfaqe totale 86 m2 ndodhet ne nje zone te frekue
Lexo më tepër
08.04.2022

85000 Euro

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE PISTES ILIRIA ! 1/6
Durrës Individ
Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 61metra katror ne zonen e plazhit prane pistes Iliria Durres. Po
Lexo më tepër
08.04.2022

36550 Euro

Shitet Apartament 2+1, në fund të Bulevardit 1/2
Tiranë Individ
🏡 Shitet Apartament 2+1, në fund të Bulevardit të ri 📐Sipërfaqja: 125 m² 🏢 Pallat i
Lexo më tepër
05.04.2022

145000 Euro

Shitet Apartamenti 3+1 1/4
Tiranë Individ
Shitet Apartamet 3+1 Siperfaqja:100m² Siperfaqja e ballkonit: 7m² Kati i 4, Pallat egzistues C
Lexo më tepër
05.04.2022

135000 Euro

Shitet apartament 2+1, pranë Bulevardit të Ri 1/2
Tiranë Individ
🏡 Shitet apartament 2+1, pranë Bulevardit të Ri 📐Sipërfaqja: 120 m² 🏢 Pallat i Ri
Lexo më tepër
04.04.2022

140000 Euro

SHESIM APARTAMENT 1+1 TE MALI ROBIT 1/7
Durrës Individ
Shesim apartament 1+1 te Mali i Robit. Pozicionohet ne katin e pare banim te nje godine te re, ne v
Lexo më tepër
01.04.2022

70000 Lek

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE KAZAZIT!! 1/7
Durrës Individ
Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor, prane Kazazit. Organizohet ne
Lexo më tepër
01.04.2022

75000 Euro

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE PLAZH! 1/8
Durrës Individ
Shitet apartament 2+1 ne Plazh Durres me siperfaqe totale 105m2. Apartamenti organizohet nga 2 dhoma
Lexo më tepër
01.04.2022

63000 Euro

SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH! 1/7
Durrës Individ
Shitet apartament 1+1 ne Plazh Durres me siperfaqe totale 66m2. Apartamenti organizohet nga 1 dhoma
Lexo më tepër
01.04.2022

39600 Euro

 Shiten 2 Apartamente 2+1, në Tufinë 1/2
Tiranë Individ
🏡 Shiten 2 Apartamente 2+1, në Tufinë 🏡 Apartamenti 1 📐 106.9 m²
Lexo më tepër
30.03.2022

145000 Euro

Shitet Apartament 1+1, tek Shkëmbi Kavajës 1/2
Durrës Individ
🏡 Shitet Apartament 1+1, tek Shkëmbi Kavajës 📐Sipërfaqja: 76 m² 🏢 Pallat i ri 📂
Lexo më tepër
28.03.2022

35000 Euro

VRAPO SHITET APARTAMEN 1+1 61 m2SUPER MOBILIM 1/2
Tiranë Individ
MERNI VETEM RROBAT E TRUPIT DHE KY APARTAMENT I KA TE GJITHA.Shitet Apartament 1+1 ne Fresk Apartam
Lexo më tepër
26.03.2022

57000 Euro

DURRES SHITET APARTAMENTe 2+1 1/1
Durrës Individ
Shitet Apartament 2+1 në zonën e Plazhit, prane Hotel Adriatik Durrës. Apartamenti me sipërfaqe
Lexo më tepër
26.03.2022

55000 Euro

SHITET APARTAMENT I RI 2+1 NE KAMEZ  54 000 E 1/2
Tiranë Individ
Ne nje pallat te sapo perfunduar ne Kamez shitet apartament 2+1 . Ndertimi eshte shume cilesor dhe a
Lexo më tepër
26.03.2022

54000 Euro

SARANDE SHITET APARTAMENT 2+1 ME VERANDE 230m 1/2
Tiranë Individ
Shitet Apartament 2+1, me Verande ne rr. Hoxha Tahsim. Apartamenti Organizohet nga ambienti i ndenj
Lexo më tepër
24.03.2022

100000 Euro

PARK GATE, SHITET APARTAMENT 2+1 1/2
Tiranë Individ
Shitet Apartament 2+1, Park Gate Apartamenti me siperfaqe totale 97 m2 , ndodhet ne katin e 5-te, t
Lexo më tepër
24.03.2022

260000 Euro

LIQENI I THATE SHITET PAPAFINGO 3+1+ VERANDE1 1/2
Tiranë Individ
Shitet Papafingo 3+1+2, Liqeni i Thate. Ndodhet ne katin e 7-të, në një pallati të ri, pjesë e
Lexo më tepër
24.03.2022

230000 Euro

ASTIR 1+1 65 m2 KATI 7 I PA BANUAR ASNJEHER 1/2
Tiranë Individ
Apartamenti ndodhet ne katin e 7 dhe te fundit te nje pallati te ri me 2 ashensore. Apartamenti org
Lexo më tepër
24.03.2022

58000 Euro

Shitet Apart 2+1 prane Spitalit Amerikan DR 1/5
Durrës Biznes
💥Shitet apartament 2+1 pran Spitalit American.💥 🏢Pallat ekzistues kati 0. ✅I pershtatsh
Lexo më tepër
24.03.2022

68000 Euro

Shitet Apartament 2+1 tek Fusha e Reres DR 1/7
Durrës Biznes
💥Shitet apartament 2+1 tek Fusha e Ranes.💥 🏢Pallat i ri i pa demtuar kati i 7 me ashensor.
Lexo më tepër
23.03.2022

55000 Euro

Shitet 1+1 Plepa Durres 72m2 s mobilim kati 3 1/2
Durrës Individ
Shitet apartament 1+1 prane Kavalishences, ne Durres. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te dhe dispo
Lexo më tepër
22.03.2022

55000 Euro

Shitet apartament 2+1 tek Rruga e Durresit 1/1
Tiranë Individ
🏡 Shitet apartament 2+1, tek Rruga e "Durrësit" 📐Sipërfaqja: 72.9 m² 🏢 Pallat Ekzistue
Lexo më tepër
21.03.2022

90000 Euro

Okazion Shitet vile 2 kateshe prane Spitalit 1/9
Durrës Biznes
🔥SUPER OKAZION🔥 ⬇️⬇️⬇️ULJE CMIMI⬇️⬇️⬇️ ➡️SHITET URGJENTE PER ARS
Lexo më tepër
21.03.2022

140000 Euro

SHITET APARTAMENT 2+1 te SHKOLLA EFTALI KOCI 1/9
Durrës Biznes
🔥🔥 SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES EFTALI KOCI. 🔥🔥 Apartamenti ndodhet 5 min
Lexo më tepër
18.03.2022

110000 Euro

Shitet Apartamenti 2+1 1/2
Tiranë Individ
Jepet Apartamet 2+1 per shitje I mobiluar Siperfaqja 75m² . Cmimi 80.000 euro Vendndodhja: Si
Lexo më tepër
18.03.2022

80000 Euro

© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.