Loading Loading...
 Shitet apartament 3+1, mbrapa Ish Restorant 1/2
Tiranë Individ
🏡 Shitet apartament 3+1, mbrapa Ish Restorant Durrësit 📐Sipërfaqja: 75 m² 🏢 Pallat Ekz
Lexo më tepër
03.05.2022

65000 Euro

 Shitet Apartament 2+1, tek Rruga 1/1
Tiranë Individ
🏡 Shitet Apartament 2+1, tek Rruga "Mine Peza" 📐 Sipërfaqja: 76 m² 🏢 Pallat Ekzistues
Lexo më tepër
29.04.2022

105000 Euro

SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH! 1/7
Durrës Individ
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues ne Iliria plazh . Organizohet nga 1 korrid
Lexo më tepër
29.04.2022

33000 Euro

SHITET APARTAMENT 1+1+VERANDE NE PLAZH! 1/8
Durrës Individ
Apartamenti ndodhet ne katin e 2 ne nje pallat te ri ne zonen e plazhit . Organizohet nga 1 dhome nd
Lexo më tepër
29.04.2022

45000 Euro

SHITET GARZONIERE ME MUNDESI KTHIMI NE 1+1 NE 1/8
Durrës Individ
Garzonierja ndodhet ne katin e 2 banim ne nje pallat te ri me ashensor dhe administrim . Organizohet
Lexo më tepër
29.04.2022

30000 Euro

SHITET APARTAMENT 3+1 TE SPITALI DURRES! 1/7
Durrës Individ
Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. Disponon 96m2 ne certefikate dhe
Lexo më tepër
28.04.2022

70000 Euro

SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH! 1/8
Durrës Individ
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me administrim te rregullt , me ashensor dhe m
Lexo më tepër
28.04.2022

36500 Euro

SHITET APARTAMENT 1+1+VERANDE NE PLAZH! 1/9
Durrës Individ
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri i mbaruar ne 2020 me cilesi teper te larte ne zonen e Plazhi
Lexo më tepër
28.04.2022

55000 Euro

SHITET APARTAMET 1+1 TEK FIDANISHTJA 1/1
Durrës Individ
Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues. Disponon 57.44m2 ne certifikate dhe or
Lexo më tepër
28.04.2022

40000 Euro

Yzberisht shitet apartament 2+1 1/6
Tiranë Individ
Yzberisht, shitet apartament 2+1, kati 7, siperfaqia 98.1m2 me Hipoteke. Cmimi 73.000€. Per me
Lexo më tepër
24.04.2022

73000 Euro

SHITET APARTAMENTI 1+1 PRANE SHKOLLES SE MUZI 1/8
Durrës Individ
Shitet apartamet 1+1 prane shkolles se muzikes me nje siperfaqe 50.3m2, ndodhet ne katin e 4-te te b
Lexo më tepër
22.04.2022

50000 Euro

SHITET GARSONIERE TE STADIUMI! 1/8
Durrës Individ
Garzonieria ndodhet ne katin e 1 nga toka te nje pallati egzistues. Organizohet ne nje dhome ndenje,
Lexo më tepër
22.04.2022

22000 Euro

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE STADIUMI! 1/9
Durrës Individ
Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor me administrim te rregullt prane S
Lexo më tepër
22.04.2022

87000 Euro

SHITET APARTAMENT 1+1 NE VIJE TE PARE ME DETI 1/9
Durrës Individ
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati i pa demtuar nga termeti ne vijen e pare me detin m
Lexo më tepër
22.04.2022

45000 Euro

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE STADIUMI! 1/9
Durrës Individ
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor me administrim te rregullt prane S
Lexo më tepër
21.04.2022

87000 Euro

Shitet dyqan, tek Ish Parku Autobuzave 1/2
Tiranë Individ
📍 Shitet dyqan, tek Ish Parku Autobuzave 📐 Sipërfaqja: 24 m2 📂 Me Çertifikatë ✅ Ak
Lexo më tepër
19.04.2022

25000 Euro

Shitet apartament 2+1, tek Rruga 1/1
Tiranë Individ
🏡 Shitet apartament 2+1, tek Rruga "Bardhyl" 📐Sipërfaqja: 112.3 m² 📐 68 m² neto 🌺
Lexo më tepër
19.04.2022

75000 Euro

Shitet Apartamenti ne Durres 1/2
Durrës Individ
✅Shitet apartament ne Durrres ✅ Kati i 7 ✅ Pamja eshte nga porti ✅Eshte e kompletu
Lexo më tepër
14.04.2022

11600 Euro

Shitet apartament 2+1 tek Xhamlliku 1/2
Tiranë Individ
🏡 Shitet Apartament 2+1, tek Xhamlliku 📐 Sipërfaqja: 85 m² 🏢 Pallat Ekzistues 📂 Me
Lexo më tepër
13.04.2022

75000 Euro

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE KAZAZIT 1/9
Durrës Individ
Shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe totale 150 m2. Apartamenti pozicionohet ne nje nga zonat me te
Lexo më tepër
12.04.2022

100000 Euro

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL VIVAS 1/9
Durrës Individ
Apartamenti ka siperfaqje totale prej 77,16 m2 . I organizuar si 1+1 me 1 dhome gjumi , 1 dhome nde
Lexo më tepër
12.04.2022

55000 Euro

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL PALACE   1/7
Durrës Individ
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te banimit te nje pallati te ri cilesor te pajisur me ashensor. Org
Lexo më tepër
12.04.2022

45000 Euro

APARTAMENT LUX 3+1+2 PER QIRA NE VOLLGA 1/8
Durrës Individ
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira ne Durres ne nje pallat te ri me ashensor . Pozicion
Lexo më tepër
12.04.2022

600 Euro

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TEK VILA E ZOGUT 1/7
Durrës Individ
Apartamenti pozicionohet ne katin e 5-të banim. Organizohet ne 3 dhoma gjumi + kuzhine e vecante me
Lexo më tepër
12.04.2022

65000 Euro

Shitet Apartament 2+1, pranë Stadiumit Dinamo 1/2
Tiranë Individ
🏡 Shitet Apartament 2+1, pranë Stadiumit Dinamo 📐 Sipërfaqja: 77.97 m² 📂 Me Çertifik
Lexo më tepër
09.04.2022

110000 Euro

© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.