Loading Loading...
SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK STACIONI TRENIT, 1/6
Durrës Individ
Shitet apartament 2+1+2 prane Stacionit te Trenit . Apartamenti pozicionohet ne katin e 7-te me ash
Lexo më tepër
14.05.2021

65000 Lek

Shitet Ap 2+1 tek conadi me certifikat! 1/4
Vlorë Individ
📍Apartament i ri, kati i 6 Banim , tek kompleksi më i banuar në Vlorë , Conad 🏡 Apartament
Lexo më tepër
05.05.2021

550 Euro

Shitet Apartament 2+1 1/5
Shkodër Individ
🚨 Shitje në kushte urgjente nga 🔻80'000€ 🔻 në ✅ 74'000€ ✅ Hyrje apartamenti me
Lexo më tepër
04.02.2021

74000 Euro

Apartament per Shitje 1+1 1/7
Tiranë Individ
🏡 Shitet Apartament 1+1, me siperfaqe 78 m2, i mobiluar 📍 Kompleksi "Rafaelo", Fresk, Tirane
Lexo më tepër
22.01.2021

55000 Euro

Apartament per shitje 1/5
Tiranë Individ
🏡 Shitet Ambjent me siperfaqe bruto 280 m2, me shkalle dhe ashensor me vete, dhe shkalle dhe ashe
Lexo më tepër
19.01.2021

1300 Euro

Apartament per Shitje 1/7
Tiranë Individ
🏡 Shitet Apartament 2+1, me siperfaqe 94 m2, pallat i ndertuar ne vitin 2005 📍 Rruga "Riza C
Lexo më tepër
18.01.2021

95000 Euro

Apartament per Shitje 1/6
Tiranë Individ
🏡 Shitet Apartament 1+1 📍 Tek Shkolla "Sami Frasheri" Tirane 📐 Siperfaqe totale: 87.70 m
Lexo më tepër
12.01.2021

1 Euro

Apartament per Shitje 1/3
Sarandë Individ
🏡 Shiten Apartamente 1+1 ; 2+1 ; Papafingo 📍 Tek "Santa Quaranta", Sarande Kati 2 – cmimi
Lexo më tepër
12.01.2021

1 Euro

Apartament per Shitje 1/1
Sarandë Individ
🏡 Shiten Apartamente 1+1 ; 2+1 ; Papafingo ; Dyqan 📍 Perballe Hotel "Visad", Sarande Kati 3
Lexo më tepër
12.01.2021

1 Euro

Shiten 2 Papafingo me nga 340 m2 secila 1/6
Sarandë Individ
🏡 Shiten 2 Papafingo me nga 340 m2 secila 📍 Tek Rruga "Gjergji Araniti" Ndertese me standart
Lexo më tepër
12.01.2021

1 Euro

Apartament per Shitje 1/3
Sarandë Individ
🏡 Shiten Apartamente 2+1 📍 Rruga "Gjergji Araniti" ne krah te Bar Caza Nostra, Sarande Kati
Lexo më tepër
12.01.2021

1 Euro

Apartament per Shitje 1/3
Sarandë Individ
🏡 Shiten Apartamente 2+1 📍 Rruga "Gjergji Araniti" Perballe Sunset Hostel, Sarande Kati 2
Lexo më tepër
12.01.2021

1 Euro

Apartament per Shitje 1/2
Sarandë Individ
🏡 Shitet Apartament 3+1 📍 Rruga "Onhezmi" Perballe Xhamise, Sarande Prona ndodhet ne katin 0
Lexo më tepër
12.01.2021

1 Euro

Shitet Papafingo 1/5
Sarandë Individ
🏡 Shitet Papafingo me siperfaqe 500 m2 📍 Rruga "Flamurit", Qender - Sarande Rifinitura supe
Lexo më tepër
12.01.2021

1 Euro

Apartament per Shitje 1/4
Sarandë Individ
🏡 Shitet Apartament 2+1, me siperfaqe 107 m2 📍 Sarande Prona ndodhet ne nje pallat te ri me
Lexo më tepër
12.01.2021

100000 Euro

Apartament per Shitje 1/5
Sarandë Individ
🏡 Shitet Apartament 1+1, me siperfaqe 60 m2 📍 Santa Quaranta, Sarande Prona ndodhet ne nj
Lexo më tepër
12.01.2021

60000 Euro

Apartament per Shitje 1/3
Sarandë Individ
🏡 Shitet Apartament 1+1, me siperfaqe 48 m2 📍 Sarande Prona ndodhet ne nje pallat te ri me
Lexo më tepër
12.01.2021

40000 Euro

Apartament per Shitje 1/4
Sarandë Individ
🏡 Shitet Apartament 2+1, me siperfaqe 72.5 m2 📍 Sarande Prona ndodhet ne nje pallat te ri m
Lexo më tepër
12.01.2021

65000 Euro

Apartament per shitje 1/5
Sarandë Individ
🏡 Shitet Apartament 2+1, me siperfaqe 87 m2 📍 Sarande Prona ndodhet ne nje pallat te ri me
Lexo më tepër
12.01.2021

120000 Euro

Apartament per Shitje 1/2
Tiranë Individ
🏡 Shitet Apartament + Dyqan, kati 0 Apartamenti eshte i tipit 2+1 + depo + podrum, me rifinitura
Lexo më tepër
12.01.2021

150 Lek

Apartament per Shitje 1/1
Tiranë Individ
🏡 Shitet Apartament 2+1, me siperfaqe 87 m2, kati i 4. 📍 Ali Dem, Tirane - Cmimi 84 milion
Lexo më tepër
12.01.2021

84 Lek

© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.