Loading Loading...
Jepet Dyqani me qera 1/4
Tiranë Individ
Jepet Dyqani me qera 55 M2 Cmimi 45.000Lekë Rruga "Teodor Keko" Unaza e Re Për më shumë in
Lexo më tepër
29.03.2022

45000 Lek

Shitet Dyqan, në Yzberisht 1/2
Tiranë Individ
🏢 Shitet Dyqan, në Yzberisht 📐 Sipërfaqja: 32.7 m² 📂 Në Proçes Hipotekimi 🔺 Akt
Lexo më tepër
29.03.2022

30000 Euro

Shitet Lokal në gjendje pune, në Kombinat 1/2
Tiranë Individ
🌁 Shitet Lokal në gjendje pune, në Kombinat 📐 Sipërfaqja: 70m² Totali 📐 34 m² Me Hip
Lexo më tepër
28.03.2022

138000 Euro

AMBIENT PER ZYRA TE FUTURE HOME RESIDENCE 1/2
Tiranë Individ
Apartament me qira per zyra. Informacion mbi ambientin: • Kati 7 banimi • Siperfaqe 85m2. Di
Lexo më tepër
26.03.2022

300 Euro

Shitet dyqan ne Qender te Tiranes 1/1
Tiranë Individ
🌁 Shitet Dyqan, në Qendër të Tiranës 📐 Sipërfaqja: 54 m² 📂 Me Hipotekë 🔶 Akt
Lexo më tepër
25.03.2022

253000 Euro

Shitet ambjent biznesi ne zonen e Plazhit 1/3
Durrës Biznes
🔥Shitet ambjent biznesi ne zonen e plazhit.🔥 🏢Pallat i ri pran rruges kryesore. 📐Siper
Lexo më tepër
24.03.2022

165000 Euro

Shitet Dyqan ne Laprake 1/2
Tiranë Individ
🌁 Shitet Dyqan, në Laprakë 📐 Sipërfaqja: 90 m² 📂 Me Hipotekë 🔶 I përshtatshëm
Lexo më tepër
23.03.2022

480000 Euro

Shitet Lokal Dasmash + Shtepi Private 1/8
Durrës Biznes
💥Shitet Lokal Dasmash + Shtepi private.💥 📐Siperfaqe totale 870m2. 〰️Siperfaqe ndertim
Lexo më tepër
23.03.2022

300000 Euro

Jepet me qira dyqan ne Myslym Shyr 1/2
Tiranë Individ
🌁 Jepet me qira dyqan, në Myslym Shyr 📐 Sipërfaqja: 62 m² 🔶 I përshtatshëm për çdo
Lexo më tepër
22.03.2022

40000 Lek

SHitet ambjent biznezi ne Elbasan 1/5
Elbasan Individ
Okazion‼️ ~Shitet ambjent biznesi ne Elbasan. Me tapi dhe hipoteke. ~Adresa:Lagja partizani,Rr
Lexo më tepër
21.03.2022

25000 Euro

Shitet super Ambjent Biznesi pran Spitalit DR 1/7
Durrës Biznes
💥💥Shitet super ambjent biznesi pran spitalit Rajonal Durres.💥💥 🏢Pallat i ri pa demti
Lexo më tepër
21.03.2022

160000 Euro

Shitet Ambjent Biznesi ne qender te Durresit 1/1
Durrës Biznes
💥Exclusive Shitet ambjent biznesi ne qendre te Durresit pran pallatit te sportit.💥 🏢Pallat
Lexo më tepër
21.03.2022

4000 Euro

Sheshi Willson shitet ambient komercial 1/2
Tiranë Individ
Sheshi Willson, shitet ambient komercial kend me siperfaqie 108m2 sebashku me biznesin pasticeri/fur
Lexo më tepër
18.03.2022

350000 Euro

Shitet Dyqan tek zjarrfikeset rruge kryesore 1/1
Durrës Biznes
💥OKAZION Shitet dyqan buze rruges kryesore pran zjarrfikesit ne Durres.💥 ➡️Vetem 3 min ng
Lexo më tepër
17.03.2022

150000 Euro

Jepet me qera magazine 300m2, Vollga Durres 1/5
Durrës Biznes
Jepet magazine me qera Siperfaqe 300m2 E restauruar totalisht e pershtatshme per call center, puni
Lexo më tepër
14.03.2022

600 Euro

LOKAL 1/1
Tiranë Individ
Shitet ambient biznesi (Lokal) te Rruga e Barrikadave , Tiran. Ambienti ka siperfaqe prej 120 m2 dhe
Lexo më tepër
11.03.2022

220000 Euro

Shitet Ambient Biznesi prane URT Durres 1/1
Durrës Biznes
💥Shitet ambjent biznesi ne Durres. Pran Urt.💥 📐Siperfaqe 1700m2. ✅I pershtatshem per bi
Lexo më tepër
09.03.2022

1000 Euro

Shitet Lokal tek shetitorja ne Vollga Durres 1/4
Durrës Biznes
💥Shitet lokal tek shetitorja ne Vollga.💥 🌅 Lokali ndodhet direkte ne shetitore 📐Siperf
Lexo më tepër
07.03.2022

590000 Euro

Shitet Ambient Biznesi 4kate tek Ura Dajlanit 1/2
Durrës Biznes
💥💥Shitet super ambjent biznesi 4 katesh pran Ures se dajlanit💥💥 ➡️Buze rruges kryes
Lexo më tepër
03.03.2022

950000 Euro

Ambient Biznesi prane shkolles Gjergj Kastrio 1/4
Durrës Biznes
💥Shitet ambjent biznesi ne lagjen nr 1 Durres.💥 🛣Ambjent buze rruges kryesore pran shkolle
Lexo më tepër
01.03.2022

30000 Euro

Shitet 300 m2 Ambient biznesi Shkembi Kavajes 1/2
Durrës Biznes
💥Shitet ambjent ne zonen e Shkembit te Kavajes.💥 🔸Vetem 1 minut nga deti. ➡️Ambjenti
Lexo më tepër
01.03.2022

450 Euro

Shitet Ambient Biznesi buze Rruges Kryesore 1/1
Durrës Biznes
💥Shitet ambjent biznesi buze rruges kryesore Hysen Myshketa, Durres💥 📐Siperfaqe e brendesh
Lexo më tepër
01.03.2022

110000 Euro

Ambient Biznesi Elbasan 1/7
Elbasan Individ
Okazion! Shitet ambient biznesi ne Elbasan. Vendodhja: Lagja Qemal Stafa ne Unaza lindore ,Elbasan
Lexo më tepër
24.02.2022

58000 Euro

Shitet ambjent biznesi ne Ebasan 1/6
Elbasan Individ
Okazion‼️ ~Shitet ambient biznesi ne Elbasan. ~Vendodhja: Lagja Qemal Stafa pall 89 ne Unaza
Lexo më tepër
23.02.2022

55000 Euro

Ambient Biznesi ne Elbasan! 1/4
Elbasan Individ
Okazion‼️ ~Shitet ose jepet me qera ambjent biznesi ne Elbasan. ~ Me tapi dhe hipoteke. ~Ambj
Lexo më tepër
22.02.2022

250 Lek

© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.