Loading Loading...
1/8
Tiranë Biznes
💥Shitet super kapanon ne autostraden Tr-Dr i perfunduar totalisht.💥 📐Siperfaqe trualli 600
Lexo më tepër
27.11.2021

1400000 Euro

1/5
Durrës Individ
Shitet lokal ne Durres, ne zonen e plazhit. Lokali mund te nderrohet edhe me apartament.
Lexo më tepër
26.10.2021

45000 Euro

1/3
Tiranë Individ
Jepet me qera ambient me 110 meter katrror, i pershtatshem per zyra, call center, magazina, permban
Lexo më tepër
03.10.2021

75000 Lek

1/9
Durrës Biznes
💥💥Shiten ambjente biznesi dyqane pran ish URT.💥💥 Njeri ambjent aktualisht lokal i dhene
Lexo më tepër
29.09.2021

17000 Euro

1/1
Durrës Biznes
💥💥Shitet dyqan ne qendren tregtare Flag Ship ne Durres.💥💥 ✅Ambjent biznesi i hapur.
Lexo më tepër
27.09.2021

1400 Euro

1/1
Durrës Biznes
💥💥Shitet ambjent biznesi buze rruges kryesore pran markates Durres.💥💥 📐Siperfaqe 53m
Lexo më tepër
27.09.2021

86000 Euro

1/4
Durrës Biznes
💥💥Shitet ambjet biznesi ne qender te Durresit pran pallatit te kultures.💥💥 📐Siperfaq
Lexo më tepër
27.09.2021

1000 Euro

1/5
Durrës Biznes
Shitet Dyqan tek ujsjellesi Durres - Kati i pare - Sip 97m2 3 ambjente si dhe banjo i sistemuar m
Lexo më tepër
27.09.2021

1200 Euro

1/1
Durrës Biznes
💥💥Shitet dyqan pran spitalit rajonal ne Durres.💥💥 🔃Distanca nga rruga kryesore 15m.
Lexo më tepër
27.09.2021

65000 Euro

1/3
Durrës Biznes
💥💥Jepet me qera magazine ne zonen e kenetes.💥💥 🏢Kati i pare i nje vile 3 kateshe.
Lexo më tepër
27.09.2021

350 Euro

1/4
Durrës Individ
Restoranti jepet me qira . Siperfaqe 200 m2. Ndodhet perballe Tatim Taksave ne Durres , 150 metra la
Lexo më tepër
14.09.2021

1000 Euro

1/3
Durrës Biznes
💥💥Jepet magazine me qera ne zonen e Shkozetit.💥💥 📐Siperfaqe e brendeshme 120m2 si dh
Lexo më tepër
28.07.2021

250 Euro

1/8
Durrës Biznes
💥💥Shitet super ambjent biznesi.💥💥 🌅Ne vijen e par te detit. 🏢Pallat i ri i pa de
Lexo më tepër
28.07.2021

255000 Euro

1/2
Durrës Biznes
💥💥Shitet dyqan ne zonen e plazhit💥💥 ➡️5min nga rruga kryesore 🔸️Kompleks i ri
Lexo më tepër
28.07.2021

120000 Euro

1/2
Durrës Biznes
Ambient biznesi tek shkembi i kavajes. Plazh Durres - Siperfaqe 140m2 (10m x 14m) - si dhe nje sup
Lexo më tepër
28.07.2021

1500 Euro

1/9
Durrës Biznes
💥Jepet me qera ambjent biznesi, tek lulishtja e Muzeumit te deshmoreve.💥 📐Siperfaqe e bren
Lexo më tepër
28.07.2021

550 Euro

1/2
Tiranë Individ
Ambjente me qera per cdo lloje aktiviteti , per zyra , call center , dyqane etj . Me siperfaqe te n
Lexo më tepër
02.06.2021

21 Euro

1/1
Tiranë Individ
JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI NE NJE ZONE SHUME TE MIRE TE TIRANES ! Ambjenti 130m2 ka funksionua
Lexo më tepër
19.05.2021

45000 Lek

1/1
Durrës Individ
Ambienti ndodhet prane qendres "Blue Star". Disponon nje siperfaqe prej 90 m2 dhe ndodhet buze rruge
Lexo më tepër
15.05.2021

360000 Euro

1/5
Elbasan Individ
Shitet Truall per cdo lloj aktiviteti ( momentalisht lavazh ) + 1 dhome per puntor ose cfaredo + 1 s
Lexo më tepër
01.02.2021

1 Euro

1/4
Tiranë Individ
Shitet Ambjent Komercial tek qendra e biznesit Galeria, Tirane. Aktualisht funksionon si lokal i pe
Lexo më tepër
25.01.2021

220000 Euro

1/2
Durrës Individ
Shitet kjoska 17 m2, panel sanduic, vetrata xhami, parket laminat, ndricim led, qepena, 2 dyer.
Lexo më tepër
19.01.2021

2000 Euro

1/2
Sarandë Individ
🏡 Shitet Godine multifunksionale 📍 Rruga "Ismail Qemali" Perballe Xhamise, Sarande Kati 0 d
Lexo më tepër
12.01.2021

1 Euro

1/5
Sarandë Individ
🏡 Shitet Godine Multifunksionale Karabina 4 kat + Papafingo, 810 m2 📍 Objekti ndodhet 500m m
Lexo më tepër
12.01.2021

400000 Euro

1/2
Durrës Individ
🏡 SUPER OFERTE - Godine 3 kateshe, 170 m2/kat - Godine 2 kateshe, 160 m2/kat - Shtepi banimi 1
Lexo më tepër
12.01.2021

330 Euro

© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.