Elektronika/Telefona Celular/~Shitet Samsung Galaxy M02s 4G Ram
~Shitet Samsung Galaxy M02s 4G Ram
13000 Lek
Postuar më 02.03.2022
Njoftim i Verifikuar
reklama

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

reklama

+355682653152

Ky produkt është i vlefshëm për shërbim transporti me Korrier

Zgjidhni njoftimet që ofrojnë shërbim transporti dhe kontaktoni shitësin për Postë Falas.
Dërgojani të dhënat tuaja shitësit që të nisë porosinë.
Ju keni të drejtë të kontrolloni produktin tuaj gjatë dorëzimit, ju paguani vetëm nëse gjithçka është në rregull
Ofertadites & Posta nuk mbajnë përgjegjësi për mallrat e shitura nga shitësi.
  • Cmimi: 13000 Lek
  • Kategoria: Telefona Celular
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
~Shitet Samsung Galaxy M02s 4G Ram
•Pothuajse i ri
•Memorja: 64 GB
•OS: Android 10.0
•Ngjyra: E zeze
•Teknologjia celulare :4G
•SIM i dyfishtë
•Modeli i Vitit 2021
•Permasa: 164.2 x 75.9 x 9.1 mm
•Masa:196 g
•Ekrani: 6,5 Inch
•Kamera
~Triple Camera 13 MP, 2MP, 2MP Selfie ~Camera 5MP
•Bateria :5000 mAh
•Kartë memorje: Po
•Procesori :Octa-core 1.8 GHz Cortex-A53
• Garancia : 12 muaj.
•Power bank dhurate.Kapacitet  3.7V/20.000 mAh.
~Çmimi: 13,000L
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.