Automjete/Makina/VW Jetta 2012
VW Jetta 2012
7800 Euro
Postuar më 25.02.2022
Njoftim i Verifikuar
Alvaro

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Alvaro

+355692792717

 • Cmimi: 7800 Euro
 • Kategoria: Makina
 • Vendodhja: Durrës Shqipëri
 • Lloji Njoftimit: Në Shitje
 • Marka: VW Volkswagen
 • Modeli: Jetta
 • Viti: 2012
 • KM: 170000
 • Karburanti: Benzinë
 • Kambio: Automatik
 • Tipi Veturës: Sedan
 • Targa: Shqipëtare
Shitet 2012 Volkswagen Jetta 2.5 SE

•Viti 2012
•Full Option
•Motorr 2.5 benzine (Behet 100% me Gaz)
•Kambio Automatike
•171.000 km origjinale ( Me te drejt kontrolli)
•Sendilje me ngrohje
•Disqe R16 me sensor
•Baxha xhami me hapje elektrike
•Navi me touch, Aux, cd, tel , Bluetooth
•Timon Multifunksional
•Tampomat ( Pilot Automatik)
•Interior Lekure origjinale E Zeze
•Mbyllje qendrore
•Fenere Led Me Lupa
•Xhama te zinj para dhe mbrapa

📂Makina eshte me gendje Perfekte me te gjitha sherbimet e bera dhe nuk ka nevoj per asnje lloj Sherbimi. Me dogane te paguar gati per targimin e ri.
Disponojm foto qe nga momenti blerjes.


📞 +355692792717 (Tel & WhatsApp)

💶 7,800 €

📍Durres
© ofertadites.al 2020 - 2022 Të gjithë të drejtat e rezervuara.