Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/VRAPO SHITET APARTAMEN 1+1 61 m2SUPER MOBILIM
VRAPO SHITET APARTAMEN 1+1 61 m2SUPER MOBILIM
57000 Euro
Postuar më 26.03.2022
Njoftim i Verifikuar
Francesko

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Francesko

0696297829

  • Cmimi: 57000 Euro
  • Kategoria: Apartamente për Shitje
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
MERNI VETEM RROBAT E TRUPIT DHE KY APARTAMENT I KA TE GJITHA.Shitet Apartament 1+1 ne Fresk
Apartamenti me siperfaqe 61m2, ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, te mireadministruar.
Organizohet nga ambienti i ndenjes dhe i gatimit nje dhome gjumi , nje tualet dhe ballkoni.
Apartamenti eshte i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe i arreduar me arkitekt.
Disponon Dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni.
© shopoles.com 2020 - 2022 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.