Vile me pamje nga deti
180000 Euro
Postuar më 28.12.2021
Njoftim i Verifikuar
Gentidr

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Gentidr

+355692377807

  • Cmimi: 180000 Euro
  • Kategoria: Shtëpi e Vila për Shitje
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Vila ndodhet ne Plepa, Shkallnur 300 metra mbi nivelin e detit. Kati i pare disponon vetrate xhami me pamje panoramike dhe organizohet nga nje soxhorno, nje dhome gatimi e vecuar dhe nje tualet. Kati i dyte me shkalle te brendshme organizohet ne tre dhoma gjumi , korridor i cili ben shperndarjen e hapesirave, nje tualet dhe ballkon. Secili prej kateve ka nga nje siperfaqje prej 75m2 ndersa oborri me siperfaqje 400m2 disponon kopesht te gjelberuar ku ne te gjendet nje shatervan, cezem, barbeque, furre dhe zgare gjithashtu nje tavoline mermeri e mbuluar me cati druri. Oborri ofron mundesine e parkimit per 6 makina. Zona eshte teper e qete, e gjelberuar dhe ju ofron nje pamje fantastike te detit dhe zones se plepave dhe durresit. Disponon dokumentacion te rregullta, Per informacione te metejshme ose nje vizite ne prone na kontakoni!
@shtepi@shpi@shtepije@vile@vilet@vila@vil
MERCEDES BENZ EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar arsen sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa troje usb pc tv kafshe qen mace lop dele dhi autobuz kamion zetor traktor det apartament shpi tok laptop kompjuter 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 tiguan laptop vetura pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRA
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.