Pasuri të Paluajtëshme/Shtëpi e Vila për Shitje/VILE ELITARE PER SHITJE SAN PIETRO
VILE ELITARE PER SHITJE SAN PIETRO
1200000 Euro
Postuar më 11.05.2022
Njoftim i Verifikuar
bluecityproperties

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

bluecityproperties

+355699385020

  • Cmimi: 1200000 Euro
  • Kategoria: Shtëpi e Vila për Shitje
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Shitet vile elitare ne Gjirin e Lalezit shume prane me detin . Vila ka siperfaqe totale 504.3 m2 dhe eshte e ngritur ne 2 kate plus verande ne katin e sipërm. Kati përdhe organizohet nga ambienti i dites + kuzhine + 1 dhome gjumi . Kati përdhe disponon 176.5 m2 . Kati i pare perbehet nga 4 dhoma gjumi + verande e madhe ne katin e sipërm . Kati i pare ka siperfaqe 213.2 m2 nga te cilat siperfaqja e verandes eshte 17. 3m2 . Kati i dyte ka siperfaqe 114.6 m2 nga te cilat siperfaqe verande eshte 81.6 m2 .
98.9 eshte siperfaqe verande .
Per me teper informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!
© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.