Punësim e Biznes/Kurse Profesionale/Trajnim profesional n SQL
Trajnim profesional n SQL
25000 Lek
Postuar më 04.11.2022
Njoftim i Verifikuar
qendraadronis

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

qendraadronis

+355694872493

  • Cmimi: 25000 Lek
  • Kategoria: Kurse Profesionale
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Jeni të interesuar sesi të dhënat tuaja ruhen nëpër website të ndryshme? Trajnimi i Database për SQL Server ose MySQL Server ju shpjegon gjithçka sesi të krijoni, menaxhoni dhe modifikoni një bazë të dhënash.
Regjistrohuni tani!
Për më shumë informacione, na kontaktoni në DM ose në Whats app në numrin +355694872493.
© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.