Punësim e Biznes/Kurse Profesionale/Trajnim i avancuar ne Graphic Design
Trajnim i avancuar ne Graphic Design
18000 Lek
Postuar më 13.10.2022
Njoftim i Verifikuar
qendraadronis

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

qendraadronis

+355694872493

  • Cmimi: 18000 Lek
  • Kategoria: Kurse Profesionale
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Keni menduar ndonjëherë sesi krijohet një libër? Ose, a keni pyetur sesi mund të krijoni logo për biznesin tuaj dhe të modifikoni foto? Përgjigjet e këtyre pyetjeve, mund të marrin përgjigje duke marrë pjesë në trajnimin e Graphic Design.
Përfitoni nga oferta ekskluzive e muajit Tetor nga 25.000 lekë në 18.000 lekë.
Për më shumë informacione, na shkruani në DM ose në Whats app në numrin +355694872493.
Ju mirëpresim!
© shopoles.com 2020 - 2022 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.