Elektronika/Audio Video e CCTV/Super Oferte Set Kamerash Sigurie HD
Super Oferte Set Kamerash Sigurie HD
14400 Lek
Postuar më 02.01.2022
Njoftim i Verifikuar
Porosit Tani
Ofertadites

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Ofertadites

+355697001001

Ky produkt është i vlefshëm për shërbim transporti me Korrier

Zgjidhni njoftimet që ofrojnë shërbim transporti dhe kontaktoni shitësin për Postë Falas.
Dërgojani të dhënat tuaja shitësit që të nisë porosinë.
Ju keni të drejtë të kontrolloni produktin tuaj gjatë dorëzimit, ju paguani vetëm nëse gjithçka është në rregull
Ofertadites & Posta nuk mbajnë përgjegjësi për mallrat e shitura nga shitësi.
  • Cmimi: 14400 Lek
  • Kategoria: Audio Video e CCTV
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Super Oferte Set Kamerash Sigurie HD
Ne set jan te perfshira :
4Kamera te Brendshme High Definition 1.3MP
Me Infra dhe per naten.
Kontroll nga telefoni PA PERDORUR IP STATIKE.
DVR 8Kanaleshe (High Definition) me dalje VGA dhe HDMI (High Definition). Hapsire per dy Hardisqe
Ushyes DVR + Kamera
1Mouse per DVR
1DVR Extention Cable me 1 hyrje dhe 5 dalje per kamerat
NE CMIM NUK PERFSHIHET HDD (Harddisk)
Kamerat jan prodhuar per tregun Anglez.
Gjendje Stok 13 Sete
Kodi Produktit: OD9564
Cmimi në ofertë 14,400 Lek (Fitoni 288Pikë për këtë blerje)
Grumbulloni Pikë dhe përfitoni zbritje në blerjet e radhës
Transport në të gjithë Shqipërinë
Kontakt: +355 697001001
🤩 CDO DITË OFERTA 🤩
© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.