Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/Super Apartament 1+1 Plazh Durres 38000€
Super Apartament 1+1 Plazh Durres 38000€
38000 Euro
Postuar më 27.11.2021
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 38000 Euro
  • Kategoria: Apartamente për Shitje
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Super Apartament 1+1 Stacioni i pare ne Plazh, Durres.
Pallat i ri me ashensor
Dokumentacion te rregullt.
Kati i 4
Ballkon te madh i cili mund te shfrytezohet.
Pamje totale nga Durresi dhe plazhi.
❌❌Nga Cmim 43.000€ i diskutueshem.❌❌
✅✅ Behet 38.000€ ✅✅
Kontakto 0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.