Punësim e Biznes/Ofroj Punë/SHOFER KAMIONI CE
SHOFER KAMIONI CE
600 Lek
Postuar më 14.07.2022
Njoftim i Verifikuar
WorkItaly

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

WorkItaly

+355696035666

  • Cmimi: 600 Lek
  • Kategoria: Ofroj Punë
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Kompania e
transportit WORK ITALI
kërkon të punësojë
shofer me patent CE
me përvojë pune.
kushte pune shumë të mira dhe afatgjat
me paga duke filluar max nga 600 € në javë
per info
Cel: +355 676 053 771
Cel: +355 675 002 124
Email: go@work-italy.com
© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.