Pasuri të Paluajtëshme/Shtëpi e Vila për Shitje/SHITET VILE 2SHE NE KOMPLEKSIN SAN PIETRO
SHITET VILE 2SHE NE KOMPLEKSIN SAN PIETRO
420000 Euro
Postuar më 01.04.2022
Njoftim i Verifikuar
selac21eon

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

selac21eon

+355696917389

  • Cmimi: 420000 Euro
  • Kategoria: Shtëpi e Vila për Shitje
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Vila , vetëm 250 – 300 metra larg bregut, ofrojnë hapësira të sofistikuara të mbushura me dritë në dy kate, një dhomë të madhe ndenje dhe 3 dhoma të rehatshme gjumi.
Ka nje siperfaqe totale ndertimi 175.55m2 dhe nje siperfaqe totale parcele rreth 365m2.
Ndodhen mes një parcele të bollshme, me hapësirë për pishinë që rrethohet nga pemë të larta, duke krijuar një atmosferë dhe eksperiencë tejet të këndshme dhe private për ju dhe personat tuaj të dashur. Një shtëpi me elegancë të përhershme.
Dizenjuar për çifte, familje ose udhëtare të vetëm që dinë të vleresojnë dimensionet e jashtëzakonshme.
Afërsia me Tiranën dhe Durrësit e bën atë një shtëpi të dytë për të gjithë ata që jetojnë 20 deri në 40 minuta larg. Në të njëjtën kohë, është një investim i sigurtë me kthime të shpejtë, falë rritjes vjetore të vlerës së pronës, por edhe mundësisë për të dhënë me qera gjatë gjithë vitit. Per nje vizite ne prone na kontaktoni!
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.