Pasuri të Paluajtëshme/Shtëpi e Vila për Shitje/Shitet vil 3 katshe n hyrje t Tirans pr
Shitet vil 3 katshe n hyrje t Tirans pr
380000 Euro
Postuar më 21.04.2022
Njoftim i Verifikuar
irisoftproperties2022

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

irisoftproperties2022

0694050456

  • Cmimi: 380000 Euro
  • Kategoria: Shtëpi e Vila për Shitje
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Shitet vilë 3 katëshe në hyrje të Tiranës, pranë spitalit Hygeia

✅E mobiluar dhe me të gjitha komoditetet

✅Disponon dokumentacion të rregullt pronësie dhe hipotekor

✅Secili kat ka një sipërfaqe prej 140m2

✅Vila është e rrethuar nga kopësht i gjelbëruar dhe pemë frutore

✅Sistem sigurie kamerash

✅Sipërfaqja e truallit: 350m2

💵 Cmimi: EURO 380.000☎️Për më shumë informacion: +355694050456

© ofertadites.al 2020 - 2022 Të gjithë të drejtat e rezervuara.