Pasuri të Paluajtëshme/Shtëpi e Vila për Shitje/Shitet Vilë 3 katëshe, në Laprakë
Shitet Vilë 3 katëshe, në Laprakë
310000 Euro
Postuar më 26.04.2022
Njoftim i Verifikuar
Bylisalbaniashpk

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Bylisalbaniashpk

+3556072222

  • Cmimi: 310000 Euro
  • Kategoria: Shtëpi e Vila për Shitje
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
🏡 Shitet Vilë 3 katëshe, në Laprakë
📐 Sipërfaqja: 200 m² ndërtim
📐 375 m² Truall
📂 Me Dokumentacion të rregullt
🏗️ Kati: 1
🛏️ 3 Dhoma Gjumi
🔺 Ambjent ndënje dhe gatimi
🛁 1 Tualet
🏗️ Kati: 2
🔴 2+1
✅ Me super punime cilësore, oxhak, sistem kapot
🏗️ Kati: 3
🔶 Papafingo
🏗️ Kate: 3
🌺 Brenda oborrit të shtëpisë ndodhet një dyqan që aktualisht funksionon si market ushqimesh
💶Çmimi: 310.000 Euro
📍Adresa: Rruga "Muharrem Bajraktari", Laprakë
🔴 Për informacion më të detajuar mund të kontaktoni në cel: 📱 0677141006, 📲 0676072222, 📲 0672264444, ose paraqituni pranë zyrave tona në 📍Add: Rruga "Mine Peza" nr 234, përball Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë.
© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.