Pasuri të Paluajtëshme/Shtëpi e Vila për Shitje/Shitet Vilë 3 Katëshe, në Laknas
Shitet Vilë 3 Katëshe, në Laknas
350000 Euro
Postuar më 30.03.2022
Njoftim i Verifikuar
Bylisalbaniashpk

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Bylisalbaniashpk

+3556072222

  • Cmimi: 350000 Euro
  • Kategoria: Shtëpi e Vila për Shitje
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
🏡 Shitet Vilë 3 Katëshe, në Laknas
📐 291.6 m²
📐 1300 m² Truall
📁 Me Hipotekë
🏗Kati 1: 1+1
🛏 1 Dhomë gjumi
🔺 Dhomë ndënje dhe ambjent gatimi
🛁 1 Tualet
🌺 Verandë
🏗 Kati 2
🛏 2 Dhoma gjumi
🔸 Ambjent ndënje dhe gatimi
🔸2 Tualete
🏗️ Kati: 3
🛏️ 3 Dhoma Gjumi
🔺 Ambjent ndënje dhe gatimi
🛁 1 Tualet
✅ Me super punime cilësore
🌺 Me Oborr
💶Çmimi: 350 000 Euro
📍Adresa: Laknas
🔴Për informacion më të detajuar mund të kontaktoni nr cel: 📱 0677141006, 📲0676072222, 📱 0672264444, ose mund të paraqiteni pranë zyrës tonë në 📍Add: Rruga “Mine Peza”, nr.234 përball Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë.
© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.