Elektronika/TV, DVD, Satelite/Shitet TV PHILIPS 42 Polesh
Shitet TV PHILIPS 42 Polesh
19000 Lek
Postuar më 19.10.2023
Njoftim i Verifikuar
Mosprit

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Mosprit

+355682222755

Ky produkt është i vlefshëm për shërbim transporti me Korrier

Zgjidhni njoftimet që ofrojnë shërbim transporti dhe kontaktoni shitësin për Postë Falas.
Dërgojani të dhënat tuaja shitësit që të nisë porosinë.
Ju keni të drejtë të kontrolloni produktin tuaj gjatë dorëzimit, ju paguani vetëm nëse gjithçka është në rregull
Ofertadites & Posta nuk mbajnë përgjegjësi për mallrat e shitura nga shitësi.
  • Cmimi: 19000 Lek
  • Kategoria: TV, DVD, Satelite
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Shitet tv PHILIPS 42" ne gjendje te shkelqyer i sapo ardhur nga Gjermania.
❎ Jo smart,jo dvb t2
❎ Po hdmi,po scart,po usb,mundesi lidhje me internetin me anen e nje smartboxi.
Çmimi 19000lek ne gjendje te shkelqyer i sapo ardhur nga Gjermania.
❎ Jo smart,jo dvb t2
❎ Po hdmi,po scart,po usb,mundesi lidhje me internetin me anen e nje smartboxi.
Çmimi: 19000Lek
Kontakt: +355 682222755
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.