Shitet Trualli
84000 Euro
Postuar më 04.06.2022
Njoftim i Verifikuar
irisoftirisoft2021

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

irisoftirisoft2021

0694050456

  • Cmimi: 84000 Euro
  • Kategoria: Tokë e Truall
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Shitet truall ne zonen Golem,Durres


- Siperfaqja: 840 m2
- 900 metra nga deti
- Zone e preferuar per vila dhe shtepi private
- Zoteron certefikate pronesie
- Cmimi: 84.000€

Kontakto: 0694050456
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.