Pasuri të Paluajtëshme/Tokë e Truall/Shitet toke prej 4000m2 ne Ardenice
Shitet toke prej 4000m2 ne Ardenice
1 Euro
Postuar më 12.04.2022
Njoftim i Verifikuar
Bylisalbaniashpk

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Bylisalbaniashpk

+3556072222

  • Cmimi: 1 Euro
  • Kategoria: Tokë e Truall
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
⚜️Shitet tokë në Ardenicë.
📐Me sipërfaqe 4000 m2
🌳E rrethuar nga bukuri të shumta natyrore dhe historike mundësitë për shfrytëzim dhe investim janë të shumta si resort,azil ose fshat turistik.
Ajri i paster,natyra dhe qetësia janë një magnet për turistet dhe jo vetëm.
Me një çmim tepër të arsyeshëm.
🔴Për informacion më të detajuar mund të kontaktoni nr 📲 +355 67 226 4444, ose mund të paraqiteni pranë zyrës tonë në 📍Add: Rruga “Mine Peza”, nr.234 përballë Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë.
© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.