Pasuri të Paluajtëshme/Tokë e Truall/Shitet Toke buze autostrades Tr Dr ne Vore
Shitet Toke buze autostrades Tr Dr ne Vore
400000 Euro
Postuar më 17.03.2022
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 400000 Euro
  • Kategoria: TokĂ« e Truall
  • Vendodhja: DurrĂ«s ShqipĂ«ri
đŸ’„Shitet toke siperfaqe 6000m2 buze autostrades Tr-Dr ne zonen e Vores.đŸ’„
đŸ”čE rrethuar me mure dhe porte.
📐Siperfaqe e tokes ne dokumenta 4000m2.
📃Pajisur me dokumentacion te rregullt.
đŸ’¶Cmim 400.000€
Kontakto tani:
đŸ“Č0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.