Pasuri të Paluajtëshme/Tokë e Truall/Shitet Toke Are ne fshatin Vajkan te Fierit
Shitet Toke Are ne fshatin Vajkan te Fierit
14000 Euro
Postuar më 18.05.2022
Njoftim i Verifikuar
buzielidjona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

buzielidjona

00355695488670

  • Cmimi: 14000 Euro
  • Kategoria: Tokë e Truall
  • Vendodhja: Fier Shqipëri
Shitet Toke, Arë me siperfaqe 3800 m² ne fshatin Vajkan te Fierit .
Toka eshte e pajisur me certifikate te rregullt dhe ndodhet rreth 500 meter nen autostraden Fier - Lushnje . ( Ne drejtim me ish karburantin Shaban Fisheku).
Anesore tokes kalon kolektori vadites .
Cmimi eshte pak i diskutueshem .
Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit me poshte ose ne adresen e email-It Buzielidjona@gmail.com.
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.