shitet toke
70 Lek
Postuar më 30.05.2021
Njoftim i Verifikuar
jianitironci

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

jianitironci

0676473762

  • Cmimi: 70 Lek
  • Kategoria: Tokë e Truall
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
shitet 2800 m² toke ne periferi te Tiranes.
Prona ndodhet ne Fshatin Prush - Vaqarr pak kilometra larg nga kryeqyteti. Zona eshte mjaft e qete e paster dhe me infrastrukture te rregullt. Perben nje mundesi shume te mire shfrytezimi dhe investimi pasi eshte e aksesueshme dhe ne rruge. Toka disponon certifikate pronesie dhe eshte e miratuar ne planin e ri te studimit zone ndertimi. Per me shume informacione dhe nje vizite ne prone,70 mij lek metri katror
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.