Shitet toka
25 Euro
Postuar më 05.04.2022
Njoftim i Verifikuar
Enba

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Enba

+355696866624

  • Cmimi: 25 Euro
  • Kategoria: TokĂ« e Truall
  • Vendodhja: DurrĂ«s ShqipĂ«ri
đŸ’„đŸ’„Shitet toke ne Fllake.buze Rruges kryesore qe lidhe fllake-Sketor Rinia.đŸ’„đŸ’„
📐Siperfaqe 13.000m2..mundesi zgjerimi deri ne 30.000m2
âžĄïžVetem 4min nga rruga kryesore.
✅E pershtatshme per Kapanone, ne uje dhe drita.si dhe biznese te ndryshme.
✅Zone industriale ne zhvillim.
đŸ’¶Cmim . i diskutueshem
Kontakto tani:
📞0696866624
Dokumentacion i rregullt.e paisur me certifikat pronesie
© ofertadites.al 2020 - 2022 Të gjithë të drejtat e rezervuara.