Pasuri të Paluajtëshme/Tokë e Truall/Shitet Tokë Arë, në Farkë
Shitet Tokë Arë, në Farkë
49000 Euro
Postuar më 26.04.2022
Njoftim i Verifikuar
Bylisalbaniashpk

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Bylisalbaniashpk

+3556072222

  • Cmimi: 49000 Euro
  • Kategoria: Tokë e Truall
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
☘️ Shitet Tokë Arë, në Farkë
📐 Sipërfaqja: 700 m²
📂 Me Dokumenta të rregullta
🔺 Bosh
✅ E përshtatshme për ndërtimin e shtëpiave private dhe bizneseve
💶 Çmimi: 49.000 Euro
📍Adresa: Rruga "Fushave", Farkë e madhe
🔴 Për informacion më të detajuar mund të kontaktoni në cel: 📲 0677141006, 📲 0676072222, 📲 0672264444, ose paraqituni pranë zyrave tona në 📍Add: Rruga "Mine Peza" nr 234, përball Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë.
© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.