Shtëpi e Kopshtari/Tekstile/Shitet Tapet i perdorur ne gjendje Perfekte
Shitet Tapet i perdorur ne gjendje Perfekte
4500 Lek
Postuar më 19.10.2023
Njoftim i Verifikuar
Mosprit

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Mosprit

+355682222755

  • Cmimi: 4500 Lek
  • Kategoria: Tekstile
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Shitet Tapet pak i perdorur ne gjendje shume te mire.
I holle qe mund te lahet dhe ne lavatriçe.
Permasat: 200×300cm
Çmimi: 4.500Lek
Kontakt: +355 682222755
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.