Shitet super apartament 4+1
220000 Euro
Postuar më 09.05.2022
Njoftim i Verifikuar
Bylisalbaniashpk

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Bylisalbaniashpk

+3556072222

  • Cmimi: 220000 Euro
  • Kategoria: Apartamente pĂ«r Shitje
  • Vendodhja: TiranĂ« ShqipĂ«ri
🏡 Shitet Apartament 4+1, pĂ«rball UrĂ«s sĂ« TabakĂ«ve
📐 SipĂ«rfaqja: 141 mÂČ
📂 Me ÇertifikatĂ« PronĂ«sie
🔮 Mobiluar
đŸ›ïž 4 Dhoma Gjumi
đŸ”ș Ambjent ndĂ«nje dhe gatimi
🛁 1 Tualet
✅ Apartamenti ndodhet i pozicionuar nĂ« njĂ« zonĂ« me akses tĂ« lart, shumĂ« pranĂ« qendrĂ«s, zona ofron tĂ« gjitha fasilitetet e nevojshme si: Kopshte, Shkolla, Farmaci...
🔾 Dy prej dhomave janĂ« me parket druri
🌄 2 Ballkone
đŸšïž 1 Depo
đŸ—ïž Kati: 2
đŸ’¶Ă‡mimi: 220.000 Euro
📍Adresa: Tek Ura e TabakĂ«ve
🔮 PĂ«r informacion mĂ« tĂ« detajuar mund tĂ« kontaktoni nĂ« cel: đŸ“± 0677141006, đŸ“Č 0676072222, đŸ“Č 0672264444, ose paraqituni pranĂ« zyrave tona nĂ« 📍Add: Rruga "Mine Peza" nr 234, pĂ«rball ProkurorisĂ« sĂ« Rrethit GjyqĂ«sor TiranĂ«.
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.