Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/Shitet Super Apartament 2+2 tek 27kateshi DR
Shitet Super Apartament 2+2 tek 27kateshi DR
110000 Euro
Postuar më 27.11.2021
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 110000 Euro
  • Kategoria: Apartamente pĂ«r Shitje
  • Vendodhja: DurrĂ«s ShqipĂ«ri
đŸ”„Shitet super apartament 2+2 tek 27-kateshi ne Durres. đŸ”„
🏙Pamje spektakolare nga deti.
📐Siperfaqe totale 135m2.
Organizuar nga:
🔾2 wc
🔾2 dhoma gjumi
🔾guzhine/soxhorno
🔾ballkon nga perendimi dhe deti.
📑Pajisur me dokumentacion te rregullt.
âžĄïžApartamenti shitet i perfunduar.
đŸ’¶Cmimi: 110.000€ i pa diskutueshem.
Kontakto tani: 0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.