Pasuri të Paluajtëshme/Shtëpi e Vila për Shitje/Shitet Shtepi Private prane KaliTrojes Plazh
Shitet Shtepi Private prane KaliTrojes Plazh
60000 Euro
Postuar më 27.09.2021
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 60000 Euro
  • Kategoria: ShtĂ«pi e Vila pĂ«r Shitje
  • Vendodhja: DurrĂ«s ShqipĂ«ri
đŸ’„đŸ’„Shitet shtepi private ne rrugen dytesore te plazhit, pran Kalit te Trojes.đŸ’„đŸ’„
📐Siperfaqe trualli 190m2 dhe siperfaqe ndertimi 109m2.
🏡Shtepi 1 kateshe
Organizuar nga:
🔾2 dhoma gjumi
🔾guzhine
🔾soxhorno
🔾1 wc.
🗂Pajisur me dokumentacion te rregullt.
đŸ’¶Cmimi 60.000€
Kontakto tani:
📞0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.