Pasuri të Paluajtëshme/Shtëpi e Vila për Shitje/Shitet shtepi private 1 kateshe ne Kamez
Shitet shtepi private 1 kateshe ne Kamez
100000 Euro
Postuar më 14.04.2022
Njoftim i Verifikuar
Bylisalbaniashpk

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Bylisalbaniashpk

+3556072222

  • Cmimi: 100000 Euro
  • Kategoria: ShtĂ«pi e Vila pĂ«r Shitje
  • Vendodhja: TiranĂ« ShqipĂ«ri
🏡 Shitet ShtĂ«pi Private 1 KatĂ«she, nĂ« KamĂ«z
📐 SipĂ«rfaqja: 141 mÂČ ndĂ«rtim
📐 500 ÂČ Total
📂 Me Dokumentacion tĂ« rregullt
đŸ›ïž 3 Dhoma Gjumi
đŸ”ș Ambjent ndĂ«nje dhe gatimi
🛁 1 Tualet
✅ Projektuar pĂ«r 3 Kate
đŸ—ïž Kate: 1
đŸ’¶Ă‡mimi: 100.000 Euro
📍Adresa: KamĂ«z, 400 metra nga Bulevardi Blu
🔮 PĂ«r informacion mĂ« tĂ« detajuar mund tĂ« kontaktoni nĂ« cel: đŸ“Č 0676072222, đŸ“Č 0672264444, ose paraqituni pranĂ« zyrave tona nĂ« 📍Add: Rruga "Mine Peza" nr 234, pĂ«rball ProkurorisĂ« sĂ« Rrethit GjyqĂ«sor TiranĂ«.
© ofertadites.al 2020 - 2022 Të gjithë të drejtat e rezervuara.