Pasuri të Paluajtëshme/Shtëpi e Vila për Shitje/Shitet Shtepi Private + Truall ne Xhafzotaj
Shitet Shtepi Private + Truall ne Xhafzotaj
68000 Euro
Postuar më 23.03.2022
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 68000 Euro
  • Kategoria: Shtëpi e Vila për Shitje
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
💥Shitet shtepi private + truall ne zonen e Xhafzotaj💥
🛣Vetem 3 min nga rruga kryesore Dr-Shijak.
📐Siperfaqe trualli 610m2 si dhe siperfaqe ndertimi 99m2.
〰️E rrethuar me mur.
📂Pajisur me dokumentacion te rregullt.
💶Cmim 68.000€ i diskutueshem
Kontakto tani:
📲0699622340
© shopoles.com 2020 - 2022 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.