Pasuri të Paluajtëshme/Shtëpi e Vila për Shitje/Shitet shtepi private + toke ne Baldushk
Shitet shtepi private + toke ne Baldushk
90000 Euro
Postuar më 29.03.2022
Njoftim i Verifikuar
Bylisalbaniashpk

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Bylisalbaniashpk

+3556072222

  • Cmimi: 90000 Euro
  • Kategoria: ShtĂ«pi e Vila pĂ«r Shitje
  • Vendodhja: TiranĂ« ShqipĂ«ri
🏡 Shitet ShtĂ«pi Private, nĂ« Baldushk
📐 SipĂ«rfaqja: 300 mÂČ Total
📐 136.2 mÂČ NdĂ«rtimi
☘ 15 Dynym TokĂ«
📂 Me ÇertifikatĂ« PronĂ«sie
đŸ›ïž 4 Dhoma Gjumi
đŸ”ș Ambjent ndĂ«nje dhe gatimi
🛁 1 Tualet
đŸ’¶Ă‡mimi: 90.000 Euro
📍Adresa: Baldushk, pranĂ« fermĂ«s Birjani
🔮 PĂ«r informacion mĂ« tĂ« detajuar mund tĂ« kontaktoni nĂ« cel: đŸ“± 0677141006, đŸ“Č 0676072222, đŸ“Č 0672264444, ose paraqituni pranĂ« zyrave tona nĂ« 📍Add: Rruga "Mine Peza" nr 234, pĂ«rball ProkurorisĂ« sĂ« Rrethit GjyqĂ«sor TiranĂ«.
© ofertadites.al 2020 - 2022 Të gjithë të drejtat e rezervuara.