Shitet Pompe Gjiri
2500 Lek
Postuar më 05.04.2022
Njoftim i Verifikuar
Mosprit

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Mosprit

+355682222755

Ky produkt është i vlefshëm për shërbim transporti me Korrier

Zgjidhni njoftimet që ofrojnë shërbim transporti dhe kontaktoni shitësin për Postë Falas.
Dërgojani të dhënat tuaja shitësit që të nisë porosinë.
Ju keni të drejtë të kontrolloni produktin tuaj gjatë dorëzimit, ju paguani vetëm nëse gjithçka është në rregull
Ofertadites & Posta nuk mbajnë përgjegjësi për mallrat e shitura nga shitësi.
  • Cmimi: 2500 Lek
  • Kategoria: Përkujdesje e Karroca
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Shitet nje pompe gjiri e sapo ardhur nga Ģjermania pothuajse e re.
Çmimi: 2500Lek.
Kontakt: +355 682222755
© shopoles.com 2020 - 2022 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.