Modë e Sport/Paisje Sportive/Shitet Paisje Sportive
Shitet Paisje Sportive
9000 Lek
Postuar më 19.05.2022
Njoftim i Verifikuar
Mosprit

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Mosprit

+355682222755

Ky produkt është i vlefshëm për shërbim transporti me Korrier

Zgjidhni njoftimet që ofrojnë shërbim transporti dhe kontaktoni shitësin për Postë Falas.
Dërgojani të dhënat tuaja shitësit që të nisë porosinë.
Ju keni të drejtë të kontrolloni produktin tuaj gjatë dorëzimit, ju paguani vetëm nëse gjithçka është në rregull
Ofertadites & Posta nuk mbajnë përgjegjësi për mallrat e shitura nga shitësi.
  • Cmimi: 9000 Lek
  • Kategoria: Paisje Sportive
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Paisje sportive,sherben per forcimin e muskujve te barkut,kraheve,kembeve etj.Ideale dhe shume praktike,gjendja e re.E sapo ardhur nga Gjermania
Cmimi: 9000Lek
Kontakt: +355 68222755
© ofertadites.al 2020 - 2022 Të gjithë të drejtat e rezervuara.