Modë e Sport/Paisje Sportive/Shitet Masazhator
Shitet Masazhator
2500 Lek
Postuar më 19.05.2022
Njoftim i Verifikuar
Mosprit

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Mosprit

+355682222755

Ky produkt është i vlefshëm për shërbim transporti me Korrier

Zgjidhni njoftimet që ofrojnë shërbim transporti dhe kontaktoni shitësin për Postë Falas.
Dërgojani të dhënat tuaja shitësit që të nisë porosinë.
Ju keni të drejtë të kontrolloni produktin tuaj gjatë dorëzimit, ju paguani vetëm nëse gjithçka është në rregull
Ofertadites & Posta nuk mbajnë përgjegjësi për mallrat e shitura nga shitësi.
  • Cmimi: 2500 Lek
  • Kategoria: Paisje Sportive
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Shitet nje masazhator ,ideal per nje çlodhje pas pune,relaksues,qetesues.Masazhatori ka 3 koka te ndryshme,dy pozicione dhe me infrared.
Çmimi: 2500Lek
Kontakt: +355 682222755
© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.